Styropian podłogowy niebieski SILVER parking | TermoOrganika

43,15 zł

(143,83 zł m3)

Brutto

Opakowanie styropianu Termo Organika Silver ma pojemność 0,3 m³. W naszym sklepie znajdą Państwo płyty różnej grubości oraz z bokami gładkimi lub frezowanymi. Po wcześniejszym uzgodnieniu rodzaju płyt i zamówieniu przynajmniej 30 m3 dostawa na terenie całego kraju jest za darmo.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt

Styropian Termo Organika Silver parking to niebieskie płyty powstałe w wyniku spieniania polistyrenu. Wyprodukowany ze specjalnego surowca do izolacji termicznej. Ten produkt dedykowany jest do zastosowania na podłogach, dachach, stropodachach oraz parkingach, szczególnie tam, gdzie będzie miał bezpośredni kontakt z woda lub wilgocią. Jego współczynnik przewodzenia ciepła w temp. 10ºC to λ 0,036 W/(m*K). Silver to styropianowe płyty do stosowania w miejscach, gdzie wymagany jest trwały i mocny materiał.

Płyty styropianowe Termo Organika Silver parking przeznaczone są do:

  • stropodachów pełnych
  • podłóg przemysłowych tj. hale przemysłowe, sklepowe i magazynowe
  • parkingów, garaży
  • ocieplania wieńców, nadproży i innych mostków cieplnych

W naszej ofercie znajdą Państwo styropian Silver w rozmiarze od 1 cm do 30 cm. Standardowy wymiar płyty to 1000 mm na 500 mm i grubości od 10 mm a następnie co 10 mm. Dodatkowo Silver Termo Organiki posiada boki gładkie lub frezowane. Frezowane boki umożliwiają układanie płyt na zakładkę. Standardowy produkt dostępny jest od ręki, natomiast inne wymiary należy zamawiać telefonicznie lub elektronicznie.

Niebieskie płyty styropianowe Termo Organika Silver to produkt specjalnego przeznaczenia. W miejscach, gdzie występuje duża różnica temperatur oraz bezpośredni kontakt z wilgocią potrzebny jest styropian o specjalnych właściwościach. Silver jest bardzo odpornym materiałem, dlatego z powodzeniem można go stosować w miejscach o dużym obciążeniu oraz narażonych na bezpośredni kontakt z wodą. Z pewnością takim miejscem są olbrzymie hale magazynowe, parkingi czy podjazdy. Firma Termo Organika jest zdobywcą wielu branżowych nagród dzięki czemu dostajesz sprawdzony i bezpieczny produkt. Styropiany Termo Organika to produkty polecane przez fachowców posiadające certyfikaty jakości.

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Styropian Termo Organika Silver to najlepszy produkt dostępny na polskim rynku, jeśli chodzi o produkty do izolacji oraz ociepleń. Dzięki swojej wysokiej odporności na ściskanie nie bez powodu wykorzystywany jest przy budowie hal przemysłowych czy magazynowych, jak również parkingów czy podjazdów.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,036
Kolor
Inny
EPS
100
Ocena 
10-02-20

Sklep godny polecenia

Bardzo szybka dostawa styropianu i zero problemów z realizacją zamówienia.
Gorąco polecam sklep styroterm.pl . A płyty układa się bardzo dobrze:)
Pozdrawiam.

Ocena 
10-02-20

Godni polecenia

Bardzo dobry kontakt ze sklepem, terminowa realizacja dostawy,
najlepsza cena. Produkt pierwsza klasa.

Ocena 
10-02-20

Moja opinia

Zakupiłem w Hurtowni Styropianu 70paczek tego styropianu. Dostawa w 3 dni. bez problemu. polecam!

Ocena 
10-02-20

Opinia

Zamówiłem 109 opakowań płyty o grubości 20cm. Styropian naprawdę idealny. Realizację dostawy przez sklep oceniam na 5. Polecam

Ocena 
10-02-20

Dobry sklep

Obsługa zamówienia z dostawa do Warszawy jak zawsze bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra. Polecam sklep styroterm.pl

Ocena 
10-02-20

Świetny sklep

Zamówiłem 90 opakowań płyt frezowanych 15 cm. Do tego bardzo dobrej jakości kleje z włóknem oraz siatkę niemieckiej produkcji. Po dostawie otrzymałem fakturę i deklarację właściwości użytkowych. Bardzo dobra cena, fachowa obsługa i miły kontakt. Otrzymałem zwrot różnicy w cenie, ponieważ udało się coś załatwić taniej! Polecam.

Ocena 
10-02-20

Polecam!

Miła obsługa dobry kontakt towar ok dobra cena co najważniejsze styropian klasy “mercedes”

Ocena 
10-02-20

Polecam dobry sklep

Kontakt ze sklepem bardzo dobry, dowóz towaru w terminie , kontakt z kierowcą bardzo dobry. O styropianie na razie nie wypowiem się, będzie zakładany za ok. 2 tygodnie. Polecam sklep!

Ocena 
10-02-20

Polecam

Zakupiłem prawie cały system i 192 paczki styropianu online. Transport gratis i każdy z produktów przyjechał oddzielnie dzięki temu szybko był rozładowany i do kleju był specjalny samochód dzięki czemu rozładunek szybko się odbył. Dostałem rabat mimo gratisu na transport. Styropian prezentuje się ładnie – niestety ocieplenie będzie troszkę później. Na każdym terapie informacja sms i na e-mail oraz doradztwo co i jak zamówić – POLECAM WSZYSTKIM !!!

Ocena 
10-02-20

Polecam ten sklep

Zakupiłem styropian TermoOrganika Silver frezowany. Do tego klej. Zamówienie poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt również super. Dostawy przyszły osobno- klej na paletach z samochodem z windą, co pozwoliło szybko uporać się z dostawą.

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii