Grunt sczepny TO-GS 15kg | TermoOrganika


107,80 zł
Brutto

Grunt sczepny TO-GS jest częścią systemu ociepleń TermoOrganika. Jest przeznaczony do gruntowania warstwy zbrojonej przed położeniem tynków cienkowarstwowych. Może być również stosowany do gruntowania gładkich i/lub nienasiąkliwych podłoży np.: betonu, płyt gipsowo-kartonowych, płyt drewnopodobnych, powierzchni malowanych przed wykonaniem wyżej wymienionych tynków cienkowarstwowych TermoOrganika.

Obecnie brak na stanie

Grunt sczepny TO-GS zasadniczo jest częścią popularnego i renomowanego systemu ociepleń Termo – Organika. Do czego on dokładniej służy? Jakie są jego zalety?

Grunt sczepny TO-GS - zastosowanie

Przeznaczony jest zatem przede wszystkim do gruntowania warstwy zbrojeniowej przed położeniem różnego rodzaju tynków cienkowarstwowych, takich jak tynk mineralny, silikonowy, czy silikonowo – akrylowy, silikonowo -silikatowy czy też akrylowy. Co jednak istotne – może on być także z powodzeniem zastosowany do gruntowania wszelkich gładkich czy nienasiąkliwych podłoży takich jak: beton, karton – gips, płyta drewnopodobna, powierzchnia malowana. Również oczywiście przed położeniem tynku cienkowarstwowego. 

Grunt sczepny TO-GS – zalety

Jak zaś tak w zasadzie dokładniej przedstawiają się zalety takiego gruntu sczepnego? Otóż nie zawiera on żadnych szkodliwych rozpuszczalników. Co więcej – doskonale nadaje się zarówno do wewnątrz jak i do zewnątrz. Warto jeszcze dodać, że jest on sprzedawany w postaci już gotowej do użycia .

3 innych produktów w tej samej kategorii