Grunt uniwersalny TO-GU 5l | TermoOrganika


25,30 zł
Brutto

Grunt uniwersalny TermoOrganika TO-GU jest przeznaczony do gruntowania i wzmacniania nasiąkliwych i porowatych podłoży, np. gazobetonu, cegieł ceramicznych, silikatowych, tynków cementowych, cementowo-wapiennych i gipsowych przed malowaniem, tynkowaniem, przyklejaniem płytek ceramicznych, tapetowaniem, itp. W systemie ociepleń TermoOrganika stosowany do gruntowania podłoży przed przyklejeniem płyt styropianowych.

Obecnie brak na stanie

Grunt uniwersalny potrzebny jest nam w zasadzie przy okazji jakichkolwiek prac remontowych. A który grunt najlepiej się sprawdzi? Bez wątpienia będzie to grunt uniwersalny TO-GU. Czym on takim szczególnym się wyróżnia?

Otóż już na wstępie trzeba powiedzieć, że jest to grunt dedykowany do wielu podłoży o charakterze  nasiąkliwym i porowatym – wszelkiego gazobetonu, cegieł ceramicznych, silikatowych, tynków różnego rodzaju. Gruntu tego można używać zarówno przed malowaniem, jak i przed tynkowaniem, przyklejaniem płytek ceramicznych i wieloma innymi czynnościami.

Jak przedstawiają się zalety tego właśnie gruntu? Otóż grunt uniwersalny sprzedawany jest już w formie gotowej do użycia. Co więcej – zmniejsza i wyrównuje chłonność podłoży. Warto jeszcze dodać, że nadaje się zarówno do wewnątrz, jak i do zewnątrz, nie zawiera żadnych rozpuszczalników oraz sprawdza się po prostu doskonale w każdej odsłonie i jest dodatkowo naprawdę prosty w aplikacji.

Podsumowując – warto inwestować w grunt uniwersalny TO-GU.

3 innych produktów w tej samej kategorii