Łącznik do styropianu TRIO TT | Ejot


50,00 zł
Brutto

TRIO TT 160

Grubość mocowania: 90-120mm

Cena za opakowanie: 200 sztuk

TRIO TT 180

Grubość mocowania: 110-140mm

Cena za opakowanie: 150 sztuk

Długość
Obecnie brak na stanie

Ejot Trio to prawdziwa rewolucja na rynku- zdecydowanie najbardziej uniwersalny kołek do dociepleń, jaki powstał w XXI wieku. Na czym polega ta uniwersalność? Czym jeszcze wyróżnia się ten kołek do dociepleń na miarę naszych czasów?

Otóż kołek Ejot Trio charakteryzuje się tym, że posiada jedną tuleję, lecz trzy różne trzpienie. Trzpień wykonany z tworzywa dedykowany jest do płyt ze styropianu. Z kolei zaś trzpień stalowy świetnie sprawdza się we wszystkich sytuacjach, w których konieczne jest zastosowanie montażu z zaślepką. Z kolei unikalna hybryda tych dwóch trzpieni, czyli trzpień stalowy z główką tworzywową w zasadzie pasuje do wszelkich rodzajów termoizolacji oraz do układania mostków termicznych. 

W zakresie parametrów technicznych, trzeba tu zaznaczyć, że średnica tulei to 10 mm, co stanowi dzisiaj bardzo uniwersalne i dogodne rozwiązanie.

To jeszcze jednak nie koniec zalet, jakie posiada kołek Ejot Trio. Trzeba bowiem jeszcze podkreślić, że jest to bardzo wszechstronny produkt. Kołek Ejot Trio bowiem sprawdza się w zasadzie w każdego typu mocowaniu – może być zastosowany do styropianu, wełny mineralnej czy jakichkolwiek innych materiałów termoizolacyjnych, których grubość mieści się w przedziale od 50 mm do 280 mm.

Cechą dodatkowo wyróżniającą ten kołek Ejot Trio jest jego bezpieczeństwo. Strefa zakotwiczenia tego kołka bowiem wynosi aż od 30 mm do 60mm, co gwarantuje nam pewny montaż w przypadku jakichkolwiek nierówności w obrębie podłoża, warstwy starego tynku itp.

Warto jeszcze na koniec podkreślić, że zmienne trzpienie umożliwiają pełną elastyczność oraz wygodę a także generowanie znacznych oszczędności.

2 innych produktów w tej samej kategorii