Kołek do mocowania izolacji z trzpieniem metalowym 200/100 sztuk | Stalco


34,10 zł
Brutto
  1. koszulka z polietylenu
  2. trzpień stalowy ocynkowany galwanicznie
  3. do montażu termoizolacji do materiałów budowlanych takich jak: beton zwykły C20/25, cegła pełna ceramiczna kl.15, pustak ceramiczny z otworami kl.15, pustak silikatowy z otworami kl.15, beton komórkowy odmiana 600
Rozmiar
Obecnie brak na stanie

Kołek do mocowania izolacji z trzpieniem metalowym to niezbędne akcesorium przy montażu różnego rodzaju termoizolacji. Powyższy zaś kołek do mocowania izolacji zdecydowanie spełnia wszelkie wymagania nawet bardzo wymagających klientów. Czym on się charakteryzuje?

Kołek do mocowania izolacji z trzpieniem metalowym – charakterystyka

Przede wszystkim powyższy Kołek do mocowania izolacji cechuje na pewno stalowy, mocny trzpień, który dodatkowo jest cynkowany galwanicznie. Do tego dochodzi koszulka z polietylenu. 

Trzeba tu stanowczo podkreślić, że ten produkt posiada pełną Aprobatę Techniczną, co stanowi gwarancję jego jakości i bezpieczeństwa. 

Kołek ten doskonale wręcz nadaje się do montażu różnego rodzaju termoizolacji do materiałów budowlanych takich jak: beton zwykły C20/25, cegła pełna ceramiczna klasy 15, pustak ceramiczny z otworami kl.15, pustak silikatowy z otworami kl.15 czy też beton komórkowy odmiana 600. 

Kołek do mocowania izolacji z trzpieniem metalowym – sprzedaż i parametry techniczne 

Produkt ten sprzedawany jest w różnych rozmiarach od najmniejszego indeksu rzędu 10x80 do największego 10x300. Co jest istotne to fakt, że średnica wiercenia to w każdej możliwości 10 mm. Głębokość osadzenia dla mniejszych kołków wynosi 50 mm, dla większych zaś – 80 mm. Sprzedawany jest on po 200 lub 100 sztuk 

14 innych produktów w tej samej kategorii