Piana pistoletowa PVC wielosezonowa 750ml | Tytan


21,54 zł
Brutto

Wysokiej jakości wielosezonowa piana pistoletowa o zwiększonej przyczepności do tworzyw sztucznych, przeznaczona do uszczelniania przy montażu okien i drzwi z PVC. Produkt dodatkowo charakteryzuje się wysoką wydajnością do 50 l oraz doskonałą izolacyjnością termiczną.

Obecnie brak na stanie

Piana pistoletowa PVC to produkt specyficzny przede wszystkim właśnie z uwagi na swoją pełną uniwersalność. Jest ona w pełni praktyczna i wygodna w codziennym użytkowaniu. Jak jeszcze przedstawiają się jej zalety oraz właściwości? 

Przede wszystkim właśnie wielosezonowość odnosi się do tego, że można jej używać w każdych warunkach termicznych i atmosferycznych. Zasadniczo pianka ta nadaje się do uszczelniania zarówno elementów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Charakteryzuje ją jednak przede wszystkim to, że doskonale wręcz sprawdza się w przypadku łączenia i uszczelniania elementów wykonanych z PVC takich jak chociażby stolarka okienna i drzwiowa. 

Jedno opakowanie ma całkiem spora wydajność, ponieważ aż do 50 l. Co więcej ta piana pistoletowa PVC wielosezonowa wyróżnia się także tym, że zaopatrzona jest w zawód odporny na zatykanie i ucieczkę gazów a także ma niskoprężną formułę, dzięki czemu nie dochodzi do odkształcenia się stabilizowanych elementów. Trzeba jeszcze podkreślić, że piana ta nie emituje w ogóle oparów MDI. 

14 innych produktów w tej samej kategorii