Piana montażowa Lexy wielosezonowa 750ml | Tytan


21,14 zł
Brutto

Innowacyjna piana wężykowa o cechach piany pistoletowej i bardzo wysokiej wydajności. Dostępna w szerokiej gamie pojemności, umożliwia aplikację w każdej pozycji puszki.

Obecnie brak na stanie

Piana montażowa Lexy wielosezonowa to specjalna piana wężykowa, jednak zachowująca wszelkie cechy piany pistoletowej. Jak dokładniej prezentują się jej zalety? Kiedy jest ona stosowania?

Piana montażowa Lexy wielosezonowa  - zastosowanie

Piana montażowa Lexy wielosezonowa stosowana jest przede wszystkim przy uszczelnianiu wszelkich miejsc trudno dostępnych. Dzięki swojej specjalnej, wąskiej końcówce umożliwia ona naprawdę bardzo precyzyjne uszczelnienie w tych miejscach. Co więcej, sprawdza się ona także przy montażu okien oraz drzwi. 

Piana montażowa Lexy wielosezonowa – zalety

Jak w zasadzie prezentują się zalety takiej piany? Otóż przede wszystkim jest ona wielosezonowa, co oznacza, że z powodzeniem może być stosowana w zasadzie o absolutnie każdej porze roku. Ponadto, wydajność tej pianki wynosi aż do 60 l. Warto jeszcze dodać, że jest ona bardzo praktyczna w stosowaniu, ponieważ można ją trzymać w dowolnej pozycji podczas dozowania. Generalnie także trzeba wspomnieć o niskoprężnej formule tej pianki, co zapobiega wszelkiego rodzaju deformacjom. Co więcej Piana montażowa Lexy wielosezonowa nie emituje żadnych szkodliwych gazów podczas aplikacji i zasychania. 

14 innych produktów w tej samej kategorii