Piana pistoletowa 65 750ml | Tytan


19,92 zł
Brutto

Wysokiej jakości piana pistoletowa, cechująca się najwyższą wydajnością - do 65 l oraz niskim przyrostem. Produkt posiada certyfikat potwierdzający izolacyjność akustyczną do 61 dB.

Obecnie brak na stanie

Powyższa piana pistoletowa 65 marki Tytan zdecydowanie charakteryzuje się naprawdę wysoką jakością i stanowi jeden z najlepszych produktów w swojej dziedzinie. Jak dokładniej przedstawiają się jej zastosowania, parametry i właściwości techniczne? Spójrzmy poniżej.

Przede wszystkim piana ta doskonale nadaje się do wykonania uszczelniania przy montażu okien i drzwi. Ponadto zapewnia dobrą izolację zarówno pod kątem akustycznym, jak i oczywiście termicznym. Co więcej nadaje się ona także do wypełniania wszelkich nieszczelności i pęknięć albo też przepustów rurowych. 

Jak zaś prezentują się zalety tego produktu? Otóż piana pistoletowa 56 marki Tytan bez wątpienia poszczycić się może naprawdę dużą wydajnością. Wystarcza bowiem spokojnie na 65 litrów aż! Co więcej do 61dB jest ona w pełni akustyczna, co potwierdzone jest przez certyfikat Instytutu Rosenheim. Warto jeszcze zwrócić uwagę na jej naprawdę bardzo krótki czas utwardzania. Co więcej doskonale również sprawdza się jako izolacja termiczna. Cechuje ją także niskoprężna formuła a także zawór, który jest odporny na zatykanie się i ucieczkę gazów. 

Podsumowując – warto zainteresować się tym produktem. 

14 innych produktów w tej samej kategorii