Piana pistoletowa SUPER PLUS 750ml | Tytan


13,41 zł
Brutto

Jednokomponentowa piana poliuretanowa utwardzająca się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu charakteryzująca się jednorodną, drobnokomórkową strukturą.

Obecnie brak na stanie

Piana pistoletowa super plus to zdecydowanie produkt, który znajduje szerokie zastosowanie podczas różnego rodzaju remontów czy budowania domów itp. Kiedy dokładniej można ją zastosować? Jak przedstawiają się jej zalety?

Piana pistoletowa super plus – zastosowanie

Piana pistoletowa super plus szczególnie doskonale nadaje się do wypełniania różnego rodzaju wolnych przestrzeni takich jak pęknięcia, szczeliny czy przepusty rurowe. Dalej taka piana pistoletowa również świetnie sprawdza się przy uszczelnianiu montażu drzwi lub okien albo też złączy dachowych, ścianowych czy stropowych a także przy izolacji akustycznej i termicznej. 

Piana pistoletowa super plus – zalety

Czemu jednak w zasadzie to warto wybrać akurat tę pianę spośród wielu innych obecnych na rynku? Otóż przede wszystkim nie zawiera ona szkodliwego dla środowiska ozonu. Co więcej wykazuje doskonałą przyczepność, wysoką jakość i odporność na pleśnie oraz grzyby. Ponadto chwalona jest również jej wygoda użycia. 

Podsumowując piana pistoletowa super plus to naprawdę bardzo dobry produkt. 

14 innych produktów w tej samej kategorii