Klej do wełny mineralnej TO-KW | TermoOrganika

Musisz zamówić conajmniej:48 sztuk tego produktu

30,58 zł
Brutto

Klej do wełny TO-KW jest częścią systemu ociepleń TermoOrganika. Służy do przyklejania wełny do podłoży mineralnych np. prefabrykatów żelbetowych, betonu, elementów ceramicznych, keramzytobetonowych, gazobetonowych, kamieni naturalnych, tynków cementowych, wapiennych i cementowo-wapiennych itp. powierzchni. Może być stosowany do wykonywania ociepleń zarówno budynków nowych jak i poddawanych renowacji.

Obecnie brak na stanie

Klej silikonowy do wełny mineralnej i do siatki TO-KW charakteryzuje się przede wszystkim naprawdę doskonałą wręcz jakością. Co jeszcze go wyróżnia?

Otóż trzeba tu podkreślić, że klej ten jest całkiem uniwersalny. Służy on zarówno do zatapiania siatki, jak i do przyklejania wełny i jest częścią systemu ociepleń zwanych jako Termo Organika. Generalnie znajduje on zastosowanie głównie przy przyklejaniu wełny do różnego rodzaju podłoży organicznych. Może być wśród nich beton, elementy ceramiczne, kamienie naturalne, tynki cementowe i jeszcze wiele, wiele innych. Co ważne – stosuje się go zarówno do nowszych ociepleń jak i do tych wykonywanych jeszcze raz.

Charakteryzuje go jeszcze naprawdę wyjątkowa prostota użycia. Warto jeszcze dodać, że zawiera on w sobie rozproszone włókna polipropylenowe, które sprawiają między innymi to, że klej ten naprawdę bardzo odporny jest na wszelkiego rodzaju mrozy oraz także na działanie wody.  Świetnie nadaj się zarówno do elementów wewnątrz, jak i na zewnątrz.

14 innych produktów w tej samej kategorii