Pianoklej uniwersalny 60 sekund 750ml | Tytan


27,64 zł
Brutto

Profesjonalny jednokomponentowy klej poliuretanowy uniwersalnego zastosowania przeznaczony do klejenia płyt gipsowo-kartonowych i OSB do ścian i podłóg, klejenia styropianu EPS i XPS oraz wełny mineralnej, murowania ścianek działowych i obudów z bloczków ceramicznych, silikatowych gazobetonowych, przyklejania kasetonów, listew przypodłogowych, parapetów, schodów itp. Klej jest bardzo wygodny w nakładaniu, a dzięki jego użyciu, montaż jest dużo łatwiejszy.

Obecnie brak na stanie

Szybki piankoklej uniwersalny 60 sekund to zdecydowanie doskonały produkt dla wszystkich, którzy potrzebują wygodnego i uniwersalnego produktu. 

Szybki piankoklej uniwersalny 60 sekund – zastosowanie

Kiedy ten szybki piankoklej znajduje zastosowanie? W zasadzie zawsze. Przede wszystkim zaś sprawdza się do klejenia płyt gipsowo – kartonowych i OSB. Dalej również stosowany jest do murowania ścianek działowych i obudów z bloczków silikonowych, gazobetonowych lub też pustaków ceramicznych. Wykorzystuje się go także do klejenia różnego rodzaju innych płyt, jak chociażby styropianowych a także do montażu parapetów okiennych czy schodowych. Znajduje także zastosowanie w klejeniu różnego rodzaju elementów dekoracyjnych w domu jak np. kasetonów. 

Szybki piankoklej uniwersalny 60 sekund – zalety

Jak zaś wyglądają zalety tego piankokleju? Otóż przede wszystkim jest on praktyczny i wygodny – sprawdza się w szerokim zakresie temperatur, nakłada się go łatwo i wygodnie. Na dodatek kotwiczenie mechaniczne następuje już po 2h. 

14 innych produktów w tej samej kategorii