Klej do styropianu TO-KS | TermoOrganika

Musisz zamówić conajmniej:48 sztuk tego produktu

23,32 zł
Brutto

Klej do styropianu TO-KS jest częścią systemu ociepleń TermoOrganika. Służy do przyklejania styropianów białych, w kropki, grafitowych do podłoży mineralnych np. prefabrykatów żelbetowych, betonu, elementów ceramicznych, keramzytobetonowych, gazobetonowych, kamieni naturalnych, tynków cementowych, wapiennych i cementowo-wapiennych itp. powierzchni. Może być stosowany do wykonywania ociepleń zarówno budynków nowych jak i poddawanych renowacji.

Obecnie brak na stanie

Klej do styropianu TO-KS to jeden z elementów ocieplenia według doskonałego systemu Termo Organika. Czym jeszcze takim charakterystycznym cechuje się ten klej do styropianów TO-KS?

Otóż zasadniczo trzeba powiedzieć, ze służy on do przyklejania styropianów białych, w kropki, grafitowych i innych do różnych standardowych podłoży mineralnych takich jak żelbeton, beton, kamień naturalny, ceramika i wiele innych. Oczywiście można go zastosować zarówno w przypadku klasycznego ocieplania od nowa, jak i wykonywania dodatkowej warstwy tudzież dokonywania wszelkiego rodzaju napraw.

Co jeszcze warto powiedzieć o tym kleju do styropianu TO-KS? Otóż cechuje go na pewno naprawdę bardzo wyjątkowa przyczepność oraz wysoka trwałość. Dalej – jest on w pełni odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, takie jak mróz, wilgoć. Dodatkowo trzeba przyznać, że jest on naprawdę chwalony prze użytkowników za wygodę i komfort użytkowania.

Podsumowując – w przypadku konieczności klejenia styropianu, warto zdecydowanie zastanowić się właśnie nad tym klejem. Przy tym wszystkim jego cena jest naprawdę przystępna.

14 innych produktów w tej samej kategorii