Szybka piana ULTRA FAST 70 750ml | Tytan


21,95 zł
Brutto

ULTRA FAST 70 to piana nowej generacji o wyjątkowo przyspieszonym czasie utwardzania i obniżonej post-ekspansji. Rekomendowana jest do szybkiego montażu okien i drzwi – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Utwardza się pod wpływem wilgoci, w ultra szybkim czasie – już po 10 min może być obrabiana, a po 90 min jest całkowicie utwardzona. Dzięki nowoczesnej recepturze możemy uzyskać nawet do 77 l wydajności* z jednej puszki. 

Obecnie brak na stanie

Szybka piana ultra fast 70 marki Tytan to zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań na rynku szczególnie pod kątem właśnie wyjątkowej szybkości działania i schnięcia oraz naprawdę całkiem dobrej jakości . 

Piana ta przede wszystkim przeznaczona jest do montażu okien i drzwi i to zarówno wewnątrz oraz także i na zewnątrz. Warto podkreślić w tym momencie, że jest to naprawdę dobre rozwiązanie w momencie kiepskich warunków pogodowych. Umożliwia bowiem utwardzenie pod wpływem wilgoci. Wniosek – można ją spokojnie zastosować przy większości warunków atmosferycznych. 

Co jeszcze jest charakterystyczne dla tego produktu to fakt, że można uzyskać z jednej puszki aż 77 l. Generalnie jest to naprawdę doskonała wręcz wydajność. 

Warto jeszcze podkreślić, że piana jest w pełni odporna na wszelkie czynniki, które niestety dzisiaj dość często się pojawiają, szczególnie w warunkach zewnętrznych. Mowa tu oczywiście o pleśni czy grzybach oraz o niskich i wysokich temperaturach a także – szybkich przeskokach pomiędzy nimi. 

Trzeba także podkreślić, że kiedy już raz taka piana się utwardzi, to można ją spokojnie malować, ciąć i dowolnie aranżować w przestrzeni domowej tudzież przydomowej. 

14 innych produktów w tej samej kategorii