Tynk silikonowo-silikatowy TO-TSISI 25kg | TermoOrganika


194,81 zł
Brutto

Tynk silikonowo-silikatowy TO-TSISI jest częścią systemu ociepleń TermoOrganika. Może być również stosowany do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach mineralnych np. betonowych, starych tynkach cementowych, cementowo-wapiennych itp. a także na innych podłożach np. malowanych farbami, płytach gipsowo-kartonowych, płytach drewnopodobnych, itp.

Obecnie brak na stanie

Tynk silikonowo – silikatowy TO-TSISI to doskonały produkt będący częścią renomowanego systemu dociepleń Termo – Organika. Co jednak istotne z powodzeniem również można go stosować do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na różnego rodzaju podłożach mineralnych. Jak dokładniej prezentują się zalety tego właśnie tynku?

Otóż już na początek trzeba wspomnieć o jego naprawdę bardzo wysokich właściwościach estetycznych. Tynk ten występuje aż w ponad 260 kolorach, co daje możliwość w pełni zadbania o estetykę domu. Warto jeszcze dodać, że kolory wykonywane są tutaj także według różnych indywidualnych potrzeb.

Co jeszcze jest istotne to fakt, że tynk ten doskonale został zaadoptowany do wymagających warunków atmosferycznych. Nie tylko jest naprawdę odporny na wszelkie wiatry czy deszcze, lecz również doskonale sprawdza się w przypadku narażenia na korozję biologiczną czy inne rodzaje zniszczeń.

Użytkownicy tego tynku silikonowo- silikatowego TO-TSISI także zgodnie podkreślają, że doskonałym pomysłem jest tutaj sprzedawanie go w formie już w zasadzie w pełni gotowego produktu, który tylko nieznacznie trzeba przygotować. Co więcej – wszyscy zgodnie podkreślają, że produkt ten jest bardzo prosty w użyciu.

6 innych produktów w tej samej kategorii