Tynk silikonowy SILANCOLOR TONACHINO baza-biały | Mapei


100,32 zł
Brutto

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych kolorów prosimy o kontakt telefoniczny.

Obecnie brak na stanie

Dzisiaj przeróżne tynki dekoracyjne są zdecydowanie coraz częściej stosowane z uwagi przede wszystkim na swoją wysoką jakość estetyczną oraz wyjątkowe właściwości mechaniczne. Szczególnie ciekawym produktem zaś jest właśnie Silancolor Tonachino.

Silancolor Tonachino- zastosowanie

Kiedy warto zastosować Silancolor Tonachino? Otóż jest to masa tynkarska przeznaczona specjalnie wykonania dekoracyjno- ochronnych wypraw tynkarskich. Co istotne – można ją zastosować zarówno do wnętrza mieszkania czy budynku, jak i na zewnątrz. Charakterystyczna jest dla tego produktu faktura baranka, co nadaje ładny wygląd oraz ochrania dodatkowo ścianę. 

Silancolor Tonachino – zalety

Jak przedstawiają się zalety Silancolor Tonachino na tle innych tynków dekoracyjnych?. Przede wszystkim ten tynk jest naprawdę całkiem wytrzymały oraz odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, trudniejsze warunki atmosferyczne czy zabrudzenia. Warto jeszcze dodać, że klienci chwalą ten produkt za gotowość do użycia od razu oraz naprawdę szeroką gamę kolorystyczną dzięki zastosowaniu systemu barwienia ColorMap. 

6 innych produktów w tej samej kategorii