Tynk silikonowy SILVER TO-TSS 25kg | TermoOrganika


218,90 zł
Brutto

Tynk silikonowy SILVER TO-TSS jest częścią systemu ociepleń TermoOrganika. Może być również stosowany do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach mineralnych np. betonowych, starych tynkach cementowych, cementowo-wapiennych itp. a także na innych podłożach np. malowanych farbami, płytach gipsowo-kartonowych, płytach drewnopodobnych, itp.

Obecnie brak na stanie

Tynk silikonowy silver TO -TSS to wyjątkowe rozwiązanie pośród zapraw tynkarskich – znacznie lepsze niż proste i zwyczajne tynki a jednocześnie oferujące dobrą jakość i cenę niższą od tych najlepszych tynków. Co warto o nim wiedzieć? 

Otóż przede wszystkim tynk ten należy do znanego systemu ociepleń TermoOrganika. Oprócz tej funkcji, może on jeszcze absolutnie znakomicie sprawdzać się jako cienkowarstwowa wyprawa tynkarska ułożona na podłożu mineralnym. 

Co jeszcze wyróżnia ten tynk pośród innych rozwiązań na rynku? Otóż na pewno ciekawość powinna wzbudzić tutaj mnogość wszelakich odmian kolorystycznych, które dają możliwość różnych ciekawych aranżacji. Dalej mamy jeszcze to, że ten tynk silikonowy silver naprawdę charakteryzuje się nie tylko wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, tudzież na korozję biologiczną, lecz również na zabrudzenia. 

Generalnie przez większość użytkowników chwalony jest ona także za łatwość aplikacji, bardzo dobre właściwości robocze oraz formę w zasadzie gotową do użycia. 

6 innych produktów w tej samej kategorii