Tynk akrylowy TO-TA 25kg | TermoOrganika


157,91 zł
Brutto

Tynk akrylowy TO-TA jest częścią systemu ociepleń TermoOrganika. Może być również stosowany do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach mineralnych np. betonowych, starych tynkach cementowych, cementowo-wapiennych itp. a także na innych podłożach np. malowanych farbami, płytach gipsowo-kartonowych, płytach drewnopodobnych, itp.

Obecnie brak na stanie

Tynk akrylowy TO-TA to wyjątkowy produkt stanowiący element systemu ociepleń Termo Organika- uznawany jest on za naprawdę dobry produkt.  Czym jednak takim szczególnym w zasadzie się wyróżnia?

Otóż po pierwsze – jego receptura doskonale jest dopasowana do wszystkich innych systemów Termo Organika. Nie oznacza to jednak tego ,że klej ten nie nadaje się już w ogóle do jakichkolwiek innych systemów ociepleń. Generalnie bowiem naprawdę nieźle sprawdza się on w przypadku cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wykonanych na podłożach mineralnych np. na kamieniu czy na cemencie.

Co go jeszcze wyróżnia? Otóż klienci cenią sobie szczególnie możliwość wyboru naprawdę bardzo różnorodnego koloru. Tynk akrylowy TO-TA produkowany jest bowiem aż w ponad 260 barwach, co daje naprawdę doskonałe możliwości aranżacji. Co więcej – kolory są wykonywane także według indywidualnych potrzeb danych klientów. Efektem tego, jest to, że każdy może zaaranżować przestrzeń całkowicie według własnych upodobań i preferencji.

Trzeba jeszcze zaznaczyć, że ten klej sprzedawany jest już w postaci jak najbardziej gotowej do użycia. Co więcej cechują go naprawdę doskonałe właściwości robocze – zasadniczo proces jego aplikacji nie jest zbyt skomplikowany.

6 innych produktów w tej samej kategorii