Klej do styropianu EOS 750ml | Tytan


26,02 zł
Brutto

Profesjonalny jednokomponentowy klej poliuretanowy przeznaczony do klejenia płyt styropianowych przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków, zarówno nowych jak i poddawanych termorenowacji. Klej do styropianu przeznaczony jest także do szerokiego zakresu prac takich jak klejenie parapetów, listew ozdobnych, płyt gipsowo-kartonowych, paneli ściennych, lekkich elementów dekoracyjnych, kasetonów.

Obecnie brak na stanie

EOS klej do styropianu to naprawdę wyjątkowy produkt pod kątem swojej praktyczności i wygody użycia. Co jeszcze warto o nim powiedzieć? 

Otóż przede wszystkim klej ten przeznaczony jest to płyt styropianowych stosowanych podczas ocieplania elewacji budynków – zarówno wykonywanego od zera, jak i poddawanych tylko termorenowacji. Trzeba tu jednak podkreślić, że EOS klej do styropianu naprawdę także całkiem dobrze sprawdza się w szerokiego zakresu innych prac – można tu wymienić chociażby klejenie listew ozdobnych, lekkich elementów dekoracyjnych czy kasetonów. Jest to całkiem wielofunkcyjny i uniwersalny produkt. Co jednak trzeba podkreślić – nie można go stosować w przypadku takich materiałów jak polietylen, polipropylen, teflon, silikon czy też różnego rodzaju materiały hydrofobowe. 

W kwestii pozostałych zalet warto chociażby zaznaczyć tutaj, że jest to produkt cechujący się naprawdę sporą wygodą i łatwością w użyciu. Dalej – naprawdę doskonale się on przyczepia do różnego rodzaju podłoży mineralnych. Warto jeszcze wspomnieć, że można go spokojnie zastosować w całkiem szerokim zakresie temperatur, co sprawia, że jest on praktyczny i zimą i latem. Dodatkowo – ma pewne właściwości hamujące rozwój pleśni czy grzybów. 

14 innych produktów w tej samej kategorii