Klej zbrojony z włóknem KZW 700 | Knauf

Musisz zamówić conajmniej:48 sztuk tego produktu

200,00 zł
Brutto

Wysoko wartościowa, zawierająca cement zaprawa, jakościowo kontrolowana, odporna na mróz i wodę. Zalecana do mocowania termoizolacyjnych płyt z wełny mineralnej o zaburzonym układzie włókien jak i prostopadłym do powierzchni mocowania ( potocznie nazywana wełną lamelową) Do wykonania warstwy szpachlowej zbrojonej siatką z włókna szklanego na płytach styropianowych oraz z wełny mineralnej.

Obecnie brak na stanie

Knauf KZW 700 – klej zbrojony z włóknem to doskonały produkt znajdujący obecnie szerokie zastosowanie w termoizolacji. Jak dokładniej przedstawiają się jego zalety i zastosowanie?

Knauf KZW 700 – klej zbrojony z włóknem – zastosowanie

Przede wszystkim klej ten stosowany jest do mocowania termoizolacyjnych płyt z wełny mineralnej o składzie włókien zarówno zaburzonym jak i prostopadłym do powierzchni mocowania. Klej ten także znajduje zastosowanie w warstwie szpachlowej zbrojonej siatką z włókna szklanego. 

Knauf KZW 700 – klej zbrojony z włóknem- zalety

Dlaczego natomiast warto wybrać akurat ten klej spośród wielu innych? Otóż jest on odporny zarówno na mróz jak i na wodę, a także na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Co więcej – nie przepuszcza pary, jest elastyczny  i ma naprawdę bardzo dobrą przyczepność. Trzeba jeszcze dodać, że posiada również zanurzone w sobie włókna polipropylenowe. Użytkownicy tego kleju także podają jako zaletę jego wyjątkową wydajność. 

14 innych produktów w tej samej kategorii