Uniwersalny klej do styropianu i siatki TO-KU | TermoOrganika

Musisz zamówić conajmniej:48 sztuk tego produktu

31,57 zł
Brutto

Klej uniwersalny TO-KU jest częścią systemu ociepleń TermoOrganika. Służy do przyklejania styropianu do podłoży mineralnych np. prefabrykatów żelbetowych, betonu, elementów ceramicznych, keramzytobetonowych, gazobetonowych, kamieni naturalnych, tynków cementowych, wapiennych i cementowo-wapiennych itp. powierzchni oraz do zatapiania siatki zbrojącej. Może być stosowany do wykonywania systemów ociepleń zarówno budynków nowych jak i poddawanych renowacji. Zalecany do przyklejania styropianów grafitowych.

Obecnie brak na stanie

Uniwersalny klej do styropiany i siatki TO – KU to jednak z części doskonale sprawdzającego się systemu ociepleń Termo Organika. Czym on tak dokładniej się charakteryzuje?

Otóż klej ten zasadniczo służy do przyklejania styropianu do wszelkiego rodzaju podłoży mineralnych. Można tu zaliczyć do nich chociażby żelbeton, ceramikę tudzież kamień naturalny albo tynk. Charakterystyczną cechą tego kleju jest jeszcze to, że jest on zbrojony rozproszonymi włóknami polipropylenowymi, dzięki czemu automatycznie zwiększona jest jakość oraz wytrzymałość tego kleju.

To jeszcze jednak nie koniec zasadniczo jego zalet. Otóż cechuje go bowiem bardzo dobra przyczepność. Ponadto jest on w pełni odporny na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Warto jeszcze dodać, że ten klej także nadaje się do stosowania zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz.

Jego zaletą jest także to, co podkreśla wielu użytkowników. Mianowicie jest on naprawdę bardzo łatwy w stosowaniu oraz charakteryzuje się naprawdę dobrymi właściwościami roboczymi .

14 innych produktów w tej samej kategorii