Styropian biały EPS 70-038 fasada/podłoga | swisspor


56,98 zł

(189,92 zł m3)

Brutto

swisspor EPS 70-038 fasada podłoga to płyty styropianowe o podwyższonych parametrach technicznych takich jak wytrzymałość na naprężenia ściskające i współczynnik przewodzenia ciepła. Płyty dedykowane do wymagającego klienta, dlatego też produkcja płyt styropianowych EPS 70 fasada nakłada na producenta konieczność stosowania bardziej rygorystycznych reżimów technologicznych podczas ich produkcji.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Termoizolacja to bardzo istotna kwestia. Aby przeprowadzić ją prawidłowo, szczególnie zaś w trudniejszych miejscach pod kątem inżynieryjnym tudzież technicznym, trzeba zainwestować w nieco skuteczniejsze materiały, jakim będą na pewno płyty styropianowe EPS 70-038 fasada podłoga.

EPS 70-038 fasada podłoga -zastosowanie

Przede wszystkim te płyty styropianowe nadają się do izolacji cieplnej ścian metodą „lekką mokrą” albo też „lekką suchą”. Dalej stosowane są także generalnie do izolacji cieplnych podłóg na legarach, wewnętrznych ścianek działowych, wieńców, ościeży, stropów od spodu, szczelin dylatacyjnych tudzież dachów stromych między krokwiami. Zasadniczo nadają się też wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wytworzenia się mostków cieplnych. 

EPS 70-038 fasada podłoga – zalety

Przede wszystkim trzeba tu podkreślić, że te płyty styropianowe cechuje naprawdę wysoka wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju czynniki. Ponadto nie przepuszczają łatwo ciepła i są wytrzymałe na różne naprężenia ściskające. 

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,038
Kolor
Biały
EPS
70
Ocena 
05-02-20

Zadowoleni klienci

Bardzo dobry kontakt. Miła obsługa. Dostawa w terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ocena 
05-02-20

Dobry towar

Zakupiłem produkt o w ciągu 4 dni był u mnie na podwórku. Wszystko jak w opisie. Pomoc ze strony sklepu profesjonalna. Polecam produkt i sklep.

Ocena 
05-02-20

Polecam

Pełen profesjonalizm. Bardzo miła i szybka obsługa. Zamówienie zostało podzielone na kilka części, każda z nich przyjechała osobnym transportem. Dobry kontakt z kierowcą styropianu, z którym można było ustalić dokładną godzinę dostawy. Szczerze POLECAM!!!

Ocena 
05-02-20

wszystko oki

wszystko jest oki dostawa dość szybka co cieszy

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii