Styropian podłogowy grafitowy LAMBDA PLUS dach/podłoga | swisspor


61,97 zł

(206,56 zł m3)

Brutto

swisspor LAMBDA PLUS dach/podłoga swoje wyjątkowe parametry zawdzięcza stosowanemu do produkcji surowcowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom ciemniejszy kolor i lepszą izolacyjność. Dzięki lepszej izolacyjności zachowując założony opór cieplny zmniejszamy grubość przegrody i redukujemy ciężar dachu. Styropian o podwyższonej wytrzymałości na naprężenia ściskające

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

LAMBDA PLUS dach podłoga to unikalne płyty służące do wykonania termoizolacji. Co je charakteryzuje?

LAMBDA PLUS dach podłoga – zalety

Do produkcji tych płyt zastosowano styropian z dodatkiem grafitu. Dzięki temu płyty te mają ciemniejszą barwę i znacznie lepszą izolacyjność przy mniejszej grubości. Ponadto płyty cechuje wysoka odporność na naprężenia ściskające. 

LAMBDA PLUS dach podłoga – zastosowanie 

Kiedy najlepiej zastosować ten produkt? Otóż doskonale nadaje się on do izolacji cieplnej w miejscach, w których wymagana jest wysoka izolacyjność przy małej grubości warstwy izolacyjnej. A zatem płyty te zastosowane będą w izolacji podłóg, poddaszy, strychów użytkowych bądź nieużytkowych w budownictwie- mieszkalnym i użyteczności publicznej,  przy izolacji podłóg na gruncie przy małych obciążeniach, a także stropów pomiędzy pomieszczeniami ogrzewanymi i nieogrzewanymi, metodą lekka mokrą , stropodachów pełnych i wentylowanych, dachów stromych pod i pomiędzy krokwiami.

LAMBDA PLUS dach podłoga – dane techniczne

Na koniec trzeba jeszcze podkreślić, że prace z tym materiałem wymagają zachowania określonych warunków termicznych oraz trzeba unikać ekspozycji słonecznej. W sprzedaży dostępne są płyty gładkie o grubości od 10mm do 300mm oraz płyty frezowane od 50mm do 200mm.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,031
Kolor
Grafitowy

16 innych produktów w tej samej kategorii