Styropian podłogowy szary GOLD dach-podłoga | TermoOrganika


65,82 zł

(219,39 zł m3)

Brutto

Termo Organika Gold to produkt przeznaczony do izolacji oraz dociepleń dachów oraz podłóg. Współczynnik lambda 0,036 jest gwarancją wysokich właściwości termoizolacyjnych. Płyty styropianowe Gold to produkt, który również świetnie sprawdzi się przy dociepleniach stropów starszych budynków. Styropian Gold firmy Termo Organika dostosowany jest do większych obciążeń użytkowych. Podczas realizacji zamówienia należy zwrócić uwagę na ilość płyt znajdujących się w paczce, gdyż jest ona zróżnicowana. Jedna paczka o standardowych wymiarach ma pojemność 0,3 m³. Przy zamówieniach powyżej 30 m3 nasza firma dostarczy Państwu płyty styropianowe na terenie całej Polski za darmo.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian TermoOrganika Gold to produkt przeznaczony do izolacji oraz dociepleń podłóg i dachów o współczynniku przewodzenia ciepła w temp. 10ºC λ 0,036 W/(m*K). Gold to płyty styropianowe o podwyższonych właściwościach termoizolacyjnych, które świetnie sprawdzą się w budownictwie jednorodzinnym, jak i przy budynkach wielkopowierzchniowych. Białe płyty z szarymi kulkami zatrzymują ciepło, co przekłada się na oszczędności w ogrzewaniu. Termo Organika Gold to szary styropian doceniony i polecany przez wielu specjalistów z branży budowlanej.

Płyty styropianowe TermoOrganika Gold dach - podłoga przeznaczone są do:

  • podłóg na gruncie w budownictwie mieszkalnym, łącznie z podłogami przewidzianymi pod ogrzewanie podłogowe
  • podłogi w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowej przy normalnych obciążeniach
  • stropodachów pełnych oraz o wiotkiej konstrukcji np. pod blachy trapezowe
  • stropów zewnętrznych, tarasów i balkonów

Płyty styropianowe Termo Organika Gold dach - podłoga produkowane są w rozmiarze od 1 cm do 30 cm. Płyty o standardowym rozmiarze tj. 1000 mm na 500 mm i grubości: od 10 mm dostępne są od ręki, a następne grubości występują co 10 mm i można zamówić je telefonicznie lub elektronicznie na stronie naszej hurtowni. Możemy Państwu zaproponować płyty styropianowe z bokami gładkimi oraz frezowanymi, które umożliwiają układanie styropianu na zakładkę.

Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie przeliczyć jaka powierzchnię chcemy ocieplić lub zaizolować, gdyż paczki Termo Organika Gold zawierają zróżnicowaną ilość płyt. Wynika to między innymi z tego jakiej grubości są płyty i czy posiadają boki płaskie czy frezowane.

Termo Organika to czołowy polski producent płyt styropianowych doceniony wieloma nagrodami oraz wyróżnieniami. Płyty Gold to jeden z wiodących produktów w branży budowlanej wykorzystywany przy wielu projektach, budowy domów jedno lub wielorodzinnych, apartamentowcach i budynkach użyteczności publicznej. Termo Organika Gold to idealna bariera dla wilgoci. Jest gwarancją nieprzenikania jej do ścian. Najwyższą jakość produktu potwierdzają certyfikaty oraz opinie fachowców specjalizujących się w branży budowlanej. Aby płyty styropianowe Gold spełniały swoją funkcję przez długie lata należy stosować się do wszystkich wytycznych narzuconych przez TermoOrganikę.

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,036
Kolor
Biały
EPS
100
Ocena 
10-02-20

Sklep godny polecenia

Towar pierwsza klasa, super obsługa ze strony Hurtowni, żadnych zastrzeżeń, szczerze polecam

Ocena 
10-02-20

polecam

kupiłem 210 m kw styropianu GOLD dach-podłoga, realizacja zamówienia super, pozdrawiam

Ocena 
10-02-20

Moja opinia

Doskonały towar super obsługa Pozdrawiam

Ocena 
10-02-20

Sklep godny polecenia

Towar górna półka ,szybko ,solidnie nawet transport można w dogodnych godzinach ustawić z kierowcą, najlepsza cena, kto wie czego chce nie musi wypytywać po prostu polecam .

Ocena 
10-02-20

Świetni fachowcy

Polecam sklep. Podejście do klienta wzorowe, kontakt znakomity. Sam produkt bardzo dobrej jakości.

Ocena 
10-02-20

Opinia

Witam. Zamawiałem styropian na elewacje i podłogę. Bardzo dobra jakość produktów i transport. Polecam

Ocena 
10-02-20

Polecam!

Dostarczono towar zgodnie z opisem, bez uwag – błyskawicznie. Kierowca informował o godzinie doręczenia. Gorąco polecam

Ocena 
10-02-20

Dobry sklep

Jak najbardziej polecam. Wszystko zgodnie z opisem i ustaleniami co do transportu. Obsługa bardzo konkretna i pomocna.

Ocena 
10-02-20

Świetni fachowcy

Polecam wszystko zgodne z opisem profesjonalna obsługa, a sam produkt bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam

Ocena 
10-02-20

Polecam dobry sklep

Polecam. Produkt najwyższej jakości. Dostawa terminowo. Cała transakcja przebiegła wzorowo.

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii