Styropian podłogowy biały EPS 038 PREMIUM DACH/PODŁOGA | Sonarol


53,24 zł

(177,45 zł m3)

Brutto

Stosowany do wykonywania izolacji termicznych w miejscach o normalnym obciążeniu mechanicznym

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

XXI wiek to czas, w którym każdy coraz bardziej chce jednak powoli odciążyć planetę. Dlatego też rosnącą popularnością cieszą się domu pasywne, które nie potrzebują żadnego dodatkowego źródła ogrzewania. Jaką izolacje warto zastosować w tych domach? 

EPS 038 premium dach/podłoga – dobre rozwiązanie

Otóż wówczas warto zastanowić się nad  płytami EPS 038 premium dach/podłoga – stanowią one doskonałe rozwiązanie dla izolacji termicznych w miejscach o niskim obciążeniu mechanicznym. Kiedy dokładniej można je zastosować? Otóż płyty te dobrze się sprawdzą w przypadku tworzenia izolacji cieplnej ścian z ścian z elementami z okładziną oraz ścian z wentylowaną szczeliną powietrzną. Dalej – można je także zastosować do ścian zewnętrznych przy izolacji wykonywanej metodą BSO oraz do wieńców jeśli izolacja wykonana jest jako szalunek tracony pod tynk . Oprócz tego produkt ten znajdzie zastosowanie w nadprożach okiennych, na balkonach, stropach drewnianych, ścianach szkieletowych.

EPS 038 premium dach/podłoga- dane techniczne 

Tutaj na początek trzeba podkreślić, że istnieje możliwość wyboru różnego rodzaju grubości płyt. Najcieńsze będą miały 20mm, potem stopniowo będą one coraz grubsze – o 10 mm aż największa możliwa grubość to 300 mm, Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła to 0,040 [K/mW], zaś wytrzymałość na ściskanie wynosi CS(10)70 (≥ 70 kPa)

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,038
Kolor
Biały

16 innych produktów w tej samej kategorii