Styropian elewacyjny grafitowy EPS FASSADA THERMA | Austrotherm


54,29 zł

(180,96 zł m3)

Brutto

Szare płyty styropianowe, szczególnie polecane do ocieplania ścian obiektów energooszczędnych oraz dla każdego, kto chce maksymalnie zredukować wydatki na ogrzewanie swojego domu. Odznaczają się wysoką gęstością i spoistością.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Austrotherm EPS FASSADA THERMA to znane zapewne wszystkim szare płyty styropianowe, polecane przede wszystkim do różnego rodzaju ociepleń . Ich cechą charakterystyczną, wyróżniającą ich spośród innych płyt styropianowych, jest naprawdę bardzo duża gęstość i spoistość.

Kiedy jest stosowana Austrotherm EPS FASSADA THERMA? Otóż przede wszystkim do izolacji termicznej – stropów, ścian, podłóg, międzykrokwia i wielu innych elementów.

Jakie cechy szczególne posiada Austrotherm EPS FASSADA THERMA? Zasadniczo jej cechą bardzo charakterystyczną i cenioną jest właśnie doskonała izolacja termiczna. Parametry izolacji wynoszą tu λD≤0,033 W/mK. Dzięki temu możliwe jest zmaksymalizowanie pasywności domów. Co więcej można zredukować grubość ocieplenia.

Z kwestii praktycznych warto jeszcze ocenić, ze szerokość i długość tych płyt styropianowych szarych to 5000x1000m, zaś krawędzie proste oscylują od 20 do 300 mm.

Generalnie produkt ten zachwalany jest właśnie szczególnie przez osoby, które cenią sobie ekologię i zmniejszenie wydatków na ogrzewanie.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,033
Kolor
Grafitowy

16 innych produktów w tej samej kategorii