Styropian elewacyjny biały EPS PLUS fasada | swisspor


49,18 zł

(163,92 zł m3)

Brutto

swisspor EPS PLUS fasada to płyty styropianowe produkowane metodą spieniania polistyrenu, technologicznie cięte gładko lub z frezem.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Termoizolacja to obecnie coraz ważniejsza kwestia podczas budowy czy remontu wielu nieruchomości. Coraz bardziej rozpowszechniony jest bowiem trend, według którego domy powinny być pasywne, nie potrzebować dodatkowego ogrzewania. Jednym z elementów, które pozwolą na uzyskanie takiej pasywności są właśnie płyty EPS PLUS fasada. 

EPS PLUS fasada – zastosowanie

Gdzie dokładniej zastosowanie znajdują płyty EPS PLUS fasada? Otóż przede wszystkim do izolacji cieplnej ścian metodą „lekką mokrą” albo też „lekką suchą”. Dalej będzie to też izolacja cieplna ścian warstwowych, szkieletowych, a także podłóg, wieńców, dachów, szczelin dylatacyjnych, stropów od spodu. 

EPS PLUS fasada – zalety

Jak dokładniej przedstawiają się zalety tego typu izolacji? Otóż cechuje je na pewno wysoka jakość a także łatwość montażu. W sprzedaży dostępny jest również szeroki zakres grubości płyt. Trzeba tu podkreślić, że standardowa grubość płyt gładkich będzie wynosiła od 20mm do 300mm,  z kolei zaś płyt frezowanych od 50mm do 200mm.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,042
Kolor
Biały

16 innych produktów w tej samej kategorii