Styropian grafitowy TERMONIUM PLUS fundament | TermoOrganika


88,68 zł

(295,61 zł m3)

Brutto

Styropian grafitowy TermoOrganika Termonium Plus Fundament o współczynniku lambda 0,031 i właściwościach hydrofobowych. Doskonale zabezpieczy fundamenty i ściany znajdujące się pod powierzchnią gruntu tworząc wydajną izolację. Skutecznie chroni fundament Twojego domu przed działaniem wilgoci w warunkach zmiennej temperatury. Zastosowanie go pod płytę fundamentową czy podłogę na gruncie nie wymaga stosowania dodatkowych zabezpieczeń. Styropian Termonium Plus Fundament zachowa swoje właściwości przez wiele lat. Styropian sprzedawany jest opakowaniach zawierających 0,3 m³ produktu. Możesz zamówić płyty od grubościach od 1 cm do 30 cm, z bokiem frezowanym lub płaskim. Przy zakupie minimum 30 m³ styropianu transport na terenie Polski dostajesz gratis.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian grafitowy TermoOrganika Termonium Plus Fundament charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych i współczynnikiem przewodzenia ciepła λ w temp. 10°C na poziomie 0,031 W/(m*K). Styropian szary wzbogacony grafitem o specjalnych właściwościach – wykonany z materiału hydrofobowego. Oznacza to, że ma niską nasiąkliwość, więc może pracować w bezpośrednim kontakcie z wodą. Wielokrotnie nagradzane produkty marki TermoOrganika to zdaniem fachowców najlepszy wybór materiału do ociepleń.

Płyty styropianowe TermoOrganika Termonium Plus Fundament przeznaczone są do:

·         Izolacji cieplnej ścian zagłębionych w gruncie.

·         Izolacji płyty fundamentowej.

·         Izolacji podłogi na gruncie o dużym obciążeniu mechanicznym.

·         Izolacji elementów narażonych na bezpośrednie działanie wilgoci.

Styropian grafitowy TermoOrganika Termonium Plus Fundament sprzedawane są w opakowaniach zawierających 0,3 m³ materiału. W naszej hurtowni dostępne są płyty o grubościach od 1 cm do 30 cm, o bokach płaskich i frezowanych. Powierzchnia, którą pokryjesz za pomocą jednej paczki uzależniona jest od tego, jaką grubość płyty wybierzesz.

Styropian TermoOrganika Termonium Plus Fundament to produkt zaprojektowany do wykonania izolacji termicznych w warunkach ekstremalnych. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, kiedy izolacja ma bezpośredni kontakt z gruntem i narażona jest na działanie zmiennej temperatury czy poddana dużym obciążeniom mechanicznym. Produkowany w nowoczesnych laboratoriach polskiego producenta, styropian wzbogacony grafitem zapewnia wydajną izolację cieplną. Płyty styropianowe o właściwościach hydrofobowych to doskonałe rozwiązanie w miejscach szczególnie zawilgoconych. TermoOrganika Termonium Plus Fundament chroni mury przed działaniem wilgoci, zachowując swoje właściwości przez długie lata. Dzięki niemu Twój dom będzie ciepły i prawidłowo chroniony przed działaniem czynników zewnętrznych.

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,031
Kolor
Grafitowy
EPS
150
Ocena 
07-02-20

Bardzo dobry sklep.

Obsługa zamówienia z dostawa do Warszawy jak zawsze bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra. Polecam sklep styroterm.pl

Ocena 
07-02-20

Polecam

Zamówiłem 109 opakowań płyty o grubości 20cm. Styropian naprawdę idealny. Realizację dostawy przez sklep oceniam na 5. Polecam

Ocena 
07-02-20

Opinia

Miła, życzliwa współpraca, wszelkie ustalenia rzeczowe, konkretne. Terminowa dostawa. Polecam sprzedającego oraz styropian marki TermoOrganika - Termonium Plus Fundament .

Ocena 
07-02-20

Opinia nt styropianu

Dokonałem zamówienia 88 paczek Lambda White , potwierdziłem zamówienie pełną przedpłatą i otrzymałem terminowo produkt naprawdę najwyższej klasy i bardzo dobrej jakości bez uszkodzeń z dostawą pod Kraków . Dzięki poradom ocieplenie wykonam sam i to bez kołkowania W razie problemów i wątpliwości Pan Krzysztof obiecuje pomóc swoimi poradami . Polecam i styropian i kontakt ze sklepem . Odezwę się jeszcze po wykonaniu ocieplenia , prawdopodobnie pod koniec roku.

Ocena 
07-02-20

Opinia

Najlepszej jakości produkt sprzedany przez najlepszy sklep internetowy ze styropianem. Lambda White fasada, ma równe powierzchnie i krawędzie oraz zachowany odpowiedni ciężar. W ogóle nie nagrzewa się podczas prac. Zastosowałem zwykły klej do styropianu bez kołkowania i płyty trzymają się bardzo dobrze.

Ocena 
07-02-20

opinia

Zamówiłem 90 opakowań płyt frezowanych 15 cm. Do tego bardzo dobrej jakości kleje z włóknem oraz siatkę niemieckiej produkcji. Po dostawie otrzymałem fakturę i deklarację właściwości użytkowych. Bardzo dobra cena, fachowa obsługa i miły kontakt. Otrzymałem zwrot różnicy w cenie, ponieważ udało się coś załatwić taniej! Polecam.

Ocena 
07-02-20

tytuł

Zastanawiałam się nad kilkoma rodzajami płyt grafitowych. Wybrałam ostatecznie Termonium Plus Fundament 15 cm z frezem. Mam na prawdę super materiał. System ociepleń polecił pan Tomasz, kleje i siatka w promocji prosto od producenta, pełna optymalizacja. Polecam. Za chwilę zamówię tynki.

Ocena 
07-02-20

t

Kontakt ze sklepem bardzo dobry, dowóz towaru w terminie , kontakt z kierowcą bardzo dobry. O styropianie na razie nie wypowiem się, będzie zakładany za ok. 2 tygodnie. Polecam sklep!

Ocena 
07-02-20

Moja opinia

Zakupiłem prawie cały system i 192 paczki styropianu online. Transport gratis i każdy z produktów przyjechał oddzielnie dzięki temu szybko był rozładowany i do kleju był specjalny samochód dzięki czemu rozładunek szybko się odbył. Dostałem rabat mimo gratisu na transport. Styropian prezentuje się ładnie – niestety ocieplenie będzie troszkę później. Na każdym terapie informacja sms i na e-mail oraz doradztwo co i jak zamówić – POLECAM WSZYSTKIM !!!

Ocena 
07-02-20

Opinia

Zakupiłem styropian Termonium Plus Fundament frezowany. Do tego klej. Zamówienie poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt również super. Dostawy przyszły osobno- klej na paletach z samochodem z windą, co pozwoliło szybko uporać się z dostawą.

Ocena 
07-02-20

Polecam. Dobry towar

Kupiłem ponad 250 paczek tego styropianu. Bardzo dobry kontakt z firmą. Szybki termin realizacji, towar pierwsza klasa. Polecam. WARTO!!!!

Ocena 
07-02-20

Godny polecenia

kupiłem 210 m kw styropianu grafitowego, termonium plus fundament, realizacja zamówienia super, pozdrawiam

Ocena 
07-02-20

Polecam

Towar górna półka ,szybko ,solidnie nawet transport można w dogodnych godzinach ustawić z kierowcą, najlepsza cena, kto wie czego chce nie musi wypytywać po prostu polecam .

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii