Styropian podłogowy biały EPS 200 036 DACH/PODŁOGA/PARKING | Sonarol


86,94 zł

(289,80 zł m3)

Brutto

Stosowany do izolacji w miejscach o bardzo dużych obciążeniach mechanicznych oraz wymagających wysokiego współczynnika izolacyjności termicznej

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Izolacja termiczna w obrębie takich miejsc jak dachy, podłogi czy też parkingi nigdy nie była prostą sprawą. Duże obciążenie mechaniczne dla wielu standardowych środków izolacyjnych okazuje się już za duże. Co zatem trzeba zrobić?

EPS 200 036 dach/podłoga/parking – najważniejsze zalety

Otóż warto zainwestować w płyty styropianowe EPS 200 036 dach/podłoga/parking. Zostały one specjalnie tak zaprojektowane, aby właśnie w pełni nadawać się do zastosowania w miejscach o dużych obciążeniach mechanicznych, wymagających jednocześnie naprawdę sporych wartości termoizolacji. Kiedy dokładniej przydadzą się takie płyty? Otóż świetnie one posłużą do  izolacji cieplnej wszelkich ścian poniżej poziomu gruntu, fundamentów, podłóg garażowych, stropodachów pełnych, stropów zewnętrznych, posadzek parkingowych. Co więcej  są na tyle wytrzymałe, że również sprawdzają się w konstrukcjach drogowych chroniąc je przed przemarzaniem. Również można je zastosować w izolacji cieplnej podłóg na gruncie z podkładem posadzkowym, które są silnie obciążone.

EPS 200 036 dach/podłoga/parking – parametry techniczne

Deklarowany współczynnik przenikania ciepła to 0,036 [K/mW], a wytrzymałość na ściskanie wynosi aż CS(10)200 (≥ 200 kPa). Płyty sprzedawane są w grubości od 20 do 300mm.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,036
Kolor
Biały
EPS
200

16 innych produktów w tej samej kategorii