Styropian elewacyjny grafitowy EPS S 033 STANDARD GRAFIT | Sonarol


49,77 zł

(165,90 zł m3)

Brutto

Ma zastosowanie jako element izolacyjny o bardzo wysokim współczynniku izolacyjności termicznej (dzięki zastosowaniu kompozycji grafitu) w miejscach o małych obciążeniach mechanicznych

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Termoizolacja to dzisiaj coraz ważniejsze hasło. W końcu obecnie nie liczy się nie tylko i wyłącznie estetyka domu, lecz również jego pasywność, czyli to, aby dom niejako sam o siebie zadbał i sam się ogrzewał. W tym celu doskonale pomogą nam różnego rodzaju płyty termoizolacyjne, jak chociażby płyty Sonarol EPS S 033 standard grafit. Czym się one charakteryzują? 

EPS S 033 standard grafit – charakterystyka i zalety 

Sonarol EPS S 033 standard grafit sprawdzają się przede wszystkim w każdym miejscu, w którym wymagany jest wysoki współczynnik izolacyjności termicznej oraz małe obciążenie mechaniczne. Posiada on w swojej kompozycji także grafit, który doskonale poprawia wartości izolacyjne tej płyty. 

EPS S 033 standard grafit – zastosowanie

Kiedy płyty te znajdują sowje zastosowanie? Przede wszystkim świetnie się one sprawdzają do izolacji cieplnej ścian z okładziną i ścian z wentylowaną szczeliną powietrzną. Dalej stosuje się je również jako izolację cieplną ścian zewnętrznych zespolonych w bezspoinowych systemach ociepleń, które wykonane zostały metodą BSO, wieńców, nadproży i ościeży, stropów od spodu w wersji z okładziną albo BSO czy też jako izolację cieplną dachów spadowych między krokwiami. Zasadniczo można zastosować je wszędzie tam, gdzie tylko ich parametry będą odpowiednie.

EPS S 033 standard grafit – dane techniczne

Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła dla tych płyt to 0,033 [K/mW]. Ich minimalna grubość to 20, przy czym maksymalna – 300. 

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,033
Kolor
Grafitowy
EPS
S

16 innych produktów w tej samej kategorii