Styropian biały EPS 200 parking | swisspor


110,64 zł

(368,80 zł m3)

Brutto

Uniwersalny materiał termoizolacyjny swisspor EPS 200 produkowany metodą spieniania polistyrenu, technologicznie cięty gładko lub z frezem.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

EPS 200 parking to obecnie coraz częściej stosowany materiał termoizolacyjny. Czym on dokładniej się charakteryzuje? 

EPS 200 parking – charakterystyka

Jego specyfikę stanowi fakt, że jest to materiał produkowany metodą spieniania polistyrenu. Może być on cięty gładko albo też z frezem. : EPS 200 parking doskonale nadaje się do izolacji cieplnej różnych elementów – podłóg, cokołów, ścian poniżej poziomu gruntu, podłóg na gruncie, dachów stromych, płaskich. Co więcej : EPS 200 parking może stanowić także wypełnienie konstrukcyjne nasypów drogowych, kolejowych itp. a także znaleźć zastosowanie w konstrukcjach inżynierskich czy w warstwie chroniącej przed zamarzaniem w  konstrukcjach drogowych.

EPS 200 parking – zalety

Przede wszystkim tutaj trzeba na pewno wspomnieć o tym, że EPS 200 parking to produkt wyjątkowo solidny i wysoki jakościowo, posiadający w sobie to wszystko, co tylko powinien posiadać materiał termoizolacyjny. Dodatkowo chwalony jest także za wygodę oraz prostotę montażu, co ma swoje niebagatelne znaczenie. 

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,034
Kolor
Biały
EPS
200
Ocena 
05-02-20

Styropian

Styropian pierwsza klasa, fachowe doradztwo, szybka i bezproblemowa dostawa, kierowca pomógł przy rozładunku, Polecam zarówno styropian jak i firmę styroterm jako rzetelnego sprzedawcę. Wszystko przebiegło tak jak powinno być

Ocena 
05-02-20

ok

Jestem zadowolony z zakupu styropianu EPS 200 parking. Towar bardzo dobrej jakości, w dobrej cenie. Produkt dostarczony w terminie. Bardzo dobry kontakt, miła i fachowa obsługa. Jak najbardziej polecam.

Ocena 
05-02-20

tytuł

Towar górna półka ,szybko ,solidnie nawet transport można w dogodnych godzinach ustawić z kierowcą, najlepsza cena, kto wie czego chce nie musi wypytywać po prostu polecam .

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii