Styropian elewacyjny grafitowy EPS FASSADA PREMIUM | Austrotherm


60,53 zł

(201,76 zł m3)

Brutto

Przeznaczone do termoizolacji ścian oraz miejsc, gdzie ze względów technicznych lub estetycznych należy stosować niską grubość ocieplenia (loggie, ościeża drzwi i okien, etc.). Idealne do termoizolacji budynków energooszczędnych i pasywnych. Posiadają jeden z najlepszych na rynku współczynników przewodzenia ciepła 0,031 W/mK.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM to wysokiej jakości produkt przeznaczony do termoizolacji. Jak prezentują się jego zalety i zastosowanie? 

Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM - charakterystyka i zalety

W produkcie tym zastosowano dodatek grafitu. Otrzymane w ten sposób płyty styropianowe z dodatkiem grafitu cechuje wyższy stopień termoizolacyjności przy jednoczesnej możliwości zastosowania mniejszej grubości. Polecane są one przede wszystkim do różnego rodzaju budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Ich współczynnik przenikania ciepła jest wyjątkowo niski, ponieważ wynosi on 0,031 W/mK. Płyty te pomagają także znacząco uniknąć wszelkich mostków termicznych. 

Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM- zastosowanie

Kiedy stosowane są takie płyty z dodatkiem grafitu? Przede wszystkim w sytuacjach, kiedy wymagana jest wysoka izolacja albo jej niska grubość, tudzież oba te czynniki jednocześnie. Przykładem może być tutaj izolacja cieplna wieńców czy ścian z okładziną o konstrukcji szkieletowej. Oprócz tego doskonale nadaje się do różnego rodzaju standardowych izolacji. 

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,031
Kolor
Grafitowy

16 innych produktów w tej samej kategorii