Styropian biały EPS 70 fasada/podłoga | swisspor


55,42 zł

(184,72 zł m3)

Brutto

swisspor EPS 70 fasada podłoga to płyty styropianowe o podwyższonych parametrach technicznych (takich jak wytrzymałość na zginanie, wytrzymałość na naprężenia ściskające, wytrzymałość na rozrywanie). Płyty dedykowane do wymagającego klienta, dlatego też produkcja płyt styropianowych EPS 70 fasada nakłada na producenta konieczność stosowania bardziej rygorystycznych reżimów technologicznych podczas ich produkcji.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian biały ESP 70 fasada/podłoga SWISSPOR  to produkt, który ma za zadanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Do wykonania produktu takiej jakości konieczne są wysokojakościowe surowce, najnowocześniejsza technologia, oraz zadbanie o prawidłowe procedury w procesie produkcji. Styropian biały ESP 70 ESP fasada/podłoga SWISSPOR spełnia te wszystkie wymogi, w rezultacie oferując swojemu użytkownikowi płyty styropianowe płaskie i frezowane o najwyższych parametrach technicznych, takich jak wytrzymałość na zginanie, odporność na naprężenia ściskające, bądź rozrywanie. Styropian biały ESP 70 fasada/podłoga SWISSPOR jest dostępny w wersji płaskiej i frezowanej. Standardowa grubość płyty płaskiej oscyluje w granicach od 10 mm do 300 mm. Standardowa grubość płyty frezowanej jest w zakresie od 50 mm do 200 mm. Styropian biały ESP 70 fasada/podłoga SWISSPOR jest wykorzystywany  jako element systemów termoizolacyjnych w konstrukcjach narażonych na powstawanie mostków cieplnych, jako izolacja cieplna ścian warstwowych i ścian szkieletowych, podłóg na legarach, wewnętrznych ścianek działowych i wielu innych konstrukcjach termoizolacyjnych.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,039
Kolor
Biały
EPS
70
Ocena 
05-02-20

t

Buduję swój dom w miarę możliwości samodzielnie dlatego wybrałem styropian EPS 70 fasada 15 cm ( nie trzeba osłaniać przed słońcem), który planuję przykleić na piankę do styropianu po wcześniejszym zgruntowaniu gazobetonu (ściany mam proste – sam stawiałem). Na zakup zdecydowałem się głównie z powodu bardzo dobrych opinii o sprzedawcy oraz atrakcyjnej cenie ( u lokalnych przedstawicieli styropian był droższy i oczywiście nie taki sam ). Nie ma przesady w tym co piszą klienci w swoich opiniach, obsługa klienta na najwyższym poziomie, świetny kontakt, bardzo precyzyjny opis usługi na stronie internetowej i co najważniejsze realizacja zgodna z tymi zapisami. Styropian bardzo obiecujący, jak dostanę trochę urlopu i przykleję ocenię sam styropian.

Ocena 
05-02-20

polecam mila i szybka obsługa

polecam mila i szybka obsługa

Ocena 
05-02-20

Styropian

Zakupiłam styropian Lambda White Fasada. Produkt najwyższej klasy za super cenę do tego ekspresowa dostawa. Przemiła, profesjonalna obsługa. Na pewno jeszcze wrócę po kleje siatkę. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii