Styropian elewacyjny grafitowy TERMONIUM Fasada | TermoOrganika


55,00 zł

(183,34 zł m3)

Brutto

Styropian grafitowy Termo Organika Termonium Fasada to materiał, za pomocą którego wykonasz ocieplenie całej elewacji swojego domu. O jego wysokiej wydajności świadczy wysoki współczynnik lambda wynoszący 0,032. Jego właściwości dostosowane są do wymogów nowoczesnego budownictwa energooszczędnego. Styropian elewacyjny grafitowy doskonale sprawdzi się jako izolacja ścian zewnętrznych, również nadproży, wieńców i ościeży okiennych. Dzięki zastosowaniu płyt styropianowych Termo Organika zaoszczędzisz na ogrzewaniu domu nawet 74 procent kosztów. Doskonała jakość polskiego styropianu potwierdzona została nagrodami i certyfikatami. Kupując w naszej hurtowni minimum 30 m³ płyt styropianowych otrzymujesz darmowy transport na terenie całej Polski.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian elewacyjny grafitowy Termo Organika Termonium Fasada to produkt przeznaczony do wykonywania energooszczędnych ociepleń budynków. Współczynnik przewodzenia ciepła λ w temp. 10°C wynosi 0,032 W/(m*K). Gwarantuje zatem wysoką wydajność izolacji termicznej dla Twojego domu. Jest szczególnie polecany przez fachowców – przy cienkiej warstwie styropianu osiągamy wysoki efekt energooszczędności budynku. Jego dodatkową zaletą jest to, że chroni mury przed wilgocią.

Płyty styropianowe Termo Organika Termonium Fasada przeznaczone są do:

·         Zewnętrznej izolacji cieplnej metodą lekko =-suchą oraz metodą ETICS (lekko-mokra, BSO).

·         Wykonania izolacji cieplnej ściany szkieletowej.

·         Ocieplania nadproży, wieńców oraz loggi balkonowych.

·         Izolacji cieplnej w szczelinie ścian trójwarstwowych – wentylowanych i zamkniętych.

·         Izolacji cieplnej na ścianie cokołowej w postaci ciągłej warstwy zewnętrznej.

·         Wypełniania dylatacji i tworzenia izolacji na ścianach warstwowych.

·         Izolacji ościeży okiennych.

W naszej hurtowni kupisz styropian elewacyjny grafitowy Termo Organika Termonium Fasada w grubościach od 1 cm do 30 cm. Fachowcy polecają stosowanie następujących grubości płyt: 2 cm, 3 cm, 4 cm, 5 cm, 6 cm, 10 cm, 12 cm, 15 cm oraz 20 cm. Zamówisz u nas zarówno płyty z płaskimi bokami, jak i frezowane do wykonania połączeń na zakładkę.

Jedno opakowanie zawiera 0,3 m³ styropianu. To, jaką powierzchnie ściany pokryjesz za pomocą jednego opakowania uzależnione jest od grubości płyt, które wybrałeś. Jeśli potrzebujesz płyt o grubości 20 cm wówczas paczka styropianu wystarczy na pokrycie 1,5 m². Odpowiednio im cieńsza płyta, tym metrów kwadratowych z paczki będzie więcej.

Dlaczego już na etapie projektu warto zaplanować ocieplenie domu styropianem grafitowym Termo Organika Termonium Fasada? Jest to produkt innowacyjny, który zyskuje bardzo pozytywne opinie fachowców, którzy z nim pracowali. Wzbogacenie poliestylenu grafitem sprawia, że wydajność izolacji termicznej jest wyższa i można zastosować cieńszą warstwę materiału, aby uzyskać zaplanowany efekt. Styropiany Termo Organika produkowane są w Polsce, wielokrotnie nagradzane i wyróżniane, co świadczy o ich najwyższej jakości.

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,032
Kolor
Grafitowy
EPS
100
Ocena 
06-02-20

Opinia o sklepie

Kontakt ze sklepem bardzo dobry, dowóz towaru w terminie , kontakt z kierowcą bardzo dobry. O styropianie na razie nie wypowiem się, będzie zakładany za ok. 2 tygodnie. Polecam sklep!

Ocena 
06-02-20

polecam

Drugie zamówienie, wszystko zgodne z zamówieniem, dostawa szybciej niż jest to wpisane na stronie co jest dużym plusem jak się komuś spieszy. Moim zdaniem warto popracować nad logistyką ponieważ w przypadku gdy ekipy nie ma jeszcze na budowie to przyspieszona przesyłka może utrudnić jej odbiór a informacja dzień wcześniej może czasami nie wystarczyć żeby zorganizować kogoś na odbiór. Dużym plusem byłaby możliwość wyboru konkretnej daty dostawy. Nie zmienia to oceny bo daję 5/5, za kontakt i realizację.

Ocena 
06-02-20

Polecam sklep

Zakupiłem prawie cały system i 192 paczki styropianu online. Transport gratis i każdy z produktów przyjechał oddzielnie dzięki temu szybko był rozładowany i do kleju był specjalny samochód dzięki czemu rozładunek szybko się odbył. Dostałem rabat mimo gratisu na transport. Styropian prezentuje się ładnie – niestety ocieplenie będzie troszkę później. Na każdym terapie informacja sms i na e-mail oraz doradztwo co i jak zamówić – POLECAM WSZYSTKIM !!!

Ocena 
06-02-20

Opinia

Wybrałem styropian TERMONIUM Fasada w wersji frezowanej oraz do tego kleje wzmocnione włóknem szklanym. Kontakt i realizacja dostawy na 5. Polecam.

Ocena 
06-02-20

zadowolony klient

Zakupiłem styropian TERMONIUM Fasada frezowany. Do tego klej. Zamówienie poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt również super. Dostawy przyszły osobno- klej na paletach z samochodem z windą, co pozwoliło szybko uporać się z dostawą.

Ocena 
06-02-20

styropian

Kupiłem ponad 200 Paczek styropianu TERMONIUM Fasada o grubości 20 cm , produkt bardzo dobry jakościowo , bardzo dobry kontakt z firmą dostawa w terminie polecam w 100%.

Ocena 
06-02-20

opinia

Kupiłem ponad 250 paczek tego styropianu. Bardzo dobry kontakt z firmą. Szybki termin realizacji, towar pierwsza klasa. Polecam. WARTO!!!!

Ocena 
06-02-20

polecam

Towar pierwsza klasa, super obsługa ze strony Hurtowni, żadnych zastrzeżeń, szczerze polecam

Ocena 
06-02-20

styropian grafitowy

kupiłem 210 m kw styropianu grafitowego, TERMONIUM Fasada, realizacja zamówienia super, pozdrawiam

Ocena 
06-02-20

styropiany

Doskonały towar super obsługa Pozdrawiam

Ocena 
06-02-20

Op

Towar górna półka ,szybko ,solidnie nawet transport można w dogodnych godzinach ustawić z kierowcą, najlepsza cena, kto wie czego chce nie musi wypytywać po prostu polecam.

Ocena 
06-02-20

1

Polecam sklep. Podejście do klienta wzorowe, kontakt znakomity. Sam produkt bardzo dobrej jakości.

Ocena 
06-02-20

opinia

Witam. Zamawiałem styropian na elewacje i podłogę. Bardzo dobra jakość produktów i transport. Polecam

Ocena 
06-02-20

Moja opinia

Dostarczono towar zgodnie z opisem, bez uwag – błyskawicznie. Kierowca informował o godzinie doręczenia. Gorąco polecam

Ocena 
06-02-20

Opinia

Jak najbardziej polecam. Wszystko zgodnie z opisem i ustaleniami co do transportu. Obsługa bardzo konkretna i pomocna.

Ocena 
06-02-20

opinia

Polecam wszystko zgodne z opisem profesjonalna obsługa, a sam produkt bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam

Ocena 
06-02-20

opinia nt styropianu

Polecam. Produkt najwyższej jakości. Dostawa terminowo. Cała transakcja przebiegła wzorowo.

Ocena 
06-02-20

opinia

Polecam wszystkim! Najniższe ceny, fachowe doradztwo i darmowy transport. Produkt – styropian termonium fasada najwyższej jakości.

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii