Styropian podłogowy szary EPS 035 PARKING | Austrotherm


91,73 zł

(305,76 zł m3)

Brutto

Płyty charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną na ściskanie oraz jednym z lepszych współczynników przewodzenia ciepła. Chętnie stosowane jako izolacja cieplna garaży, stropów nad pomieszczeniami nieogrzewanymi, fundamentami oraz stropodachów w technologii tradycyjnej.

Grubość styropianu
Obecnie brak na stanie

XXI to czas, w którym naprawdę bardzo dbamy o naszą planetę. Jednym z elementów takiego dbania jest także izolacja mieszkań tak, aby były one naprawdę w pełni samowystarczalne. Wiadomo jednak – niektóre miejsca trudniej się izoluje od pozostałych. Jak zadbać także o ich właściwe ocieplenie?

Austrotherm EPS 035 PARKING – zastosowanie

Idealnym wyborem jest tutaj właśnie Austrotherm EPS 035 PARKING. Jak dokładniej przedstawia się jego zastosowanie? Otóż generalnie płyty te sprawdzają się przy wykonywaniu izolacji cieplnej ścian w zewnętrznych zespolonych systemach ocieplania ETICS. Dalej również mogą pełnić rolę izolacji w nadprożach i ościeżach, stropach od spodu w metodzie ETICS, ścian z elementami z okładziną o konstrukcji szkieletowej albo też ścian z wentylowaną szczeliną powietrzną oraz wieńców jeśli izolacja jest wykonana jako szalunek tracony pod tynk. 

Austrotherm EPS 035 PARKING – zalety

Wśród najważniejszych zalet tych płyt wymienić można na pewno wysoką odporność na nacisk, stabilność wymiarową, uproszczony efekt termoizolacji oraz dobre właściwości ekologiczne. 

Austrotherm EPS 035 PARKING – najważniejsze parametry techniczne

Tu trzeba jeszcze powiedzieć o tym, że standardowo szerokość i długość wynoszą odpowiednio 500 i 1000mm. Grubość płyty wynosi od 20 do 300mm. Ważny jest jeszcze współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi λD≤0,035 W/mK. 

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,035
Kolor
Biały

16 innych produktów w tej samej kategorii