Klej uniwersalny do wełny mineralnej i siatki TO-KWU | TermoOrganika

Musisz zamówić conajmniej:48 sztuk tego produktu

40,37 zł
Brutto

Klej uniwersalny do przyklejania wełny i zatapiania siatki TO-KWU jest częścią systemu ociepleń Termo Organika® W. Służy do przyklejania wełny do podłoży mineralnych np. prefabrykatów żelbetowych, betonu, elementów ceramicznych, keramzytobetonowych, gazobetonowych, kamieni naturalnych, tynków cementowych, wapiennych i cementowo-wapiennych itp. powierzchni oraz do zatapiania siatki zbrojącej. Może być stosowany do wykonywania systemów ociepleń zarówno budynków nowych jak i poddawanych renowacji.

Obecnie brak na stanie

Klej uniwersalny do wełny mineralnej i do siatki TO-KWU charakteryzuje się przede wszystkim naprawdę doskonałą wręcz jakością. Co jeszcze go wyróżnia?

Otóż trzeba tu podkreślić, że klej ten jest całkiem uniwersalny. Służy on zarówno do zatapiania siatki, jak i do przyklejania wełny i jest częścią systemu ociepleń zwanych jako Termo Organika. Generalnie znajduje on zastosowanie głównie przy przyklejaniu wełny do różnego rodzaju podłoży organicznych. Może być wśród nich beton, elementy ceramiczne, kamienie naturalne, tynki cementowe i jeszcze wiele, wiele innych. Co ważne – stosuje się go zarówno do nowszych ociepleń jak i do tych wykonywanych jeszcze raz. 

Charakteryzuje go jeszcze naprawdę wyjątkowa prostota użycia. Warto jeszcze dodać, że zawiera on w sobie rozproszone włókna polipropylenowe, które sprawiają między innymi to, że klej ten naprawdę bardzo odporny jest na wszelkiego rodzaju mrozy oraz także na działanie wody.  Świetnie nadaj się zarówno do elementów wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

14 innych produktów w tej samej kategorii