Listwy dylatacyjne przyokienne z siatką BP13 PCV | Bellaplast


6,51 zł
Brutto
Długość
Obecnie brak na stanie

Listwy dylatacyjne przyokienne z siatką zasadniczo służą do wykonania dylatacji pomiędzy tynkiem strukturalnym a ościeżnicą. Spośród wielu produktów na rynku, wyróżniają się tu listwy dylatacyjne przyokienne z siatką BP13. Przede wszystkim tym, że jako jedyny produkt na rynku tego typu zostały przebadany przez słynny Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie w zakresie przyczepności kleju do czterech rodzajów powierzchni ościeżnic (aluminium, PVC, okleina PVC i drewno) i uzyskały jego pozytywną opinię w tym zakresie. Co jeszcze warto wiedzieć o tym niesamowitym produkcie?

Otóż zapewniają one wysokiej wartości kwestie praktycznie. Dzięki ich zastosowaniu eliminuje się wszelkie pęknięcia pojawiające się nieraz na styku ościeżnicy okiennej oraz tynku. Co więcej woda nie dostaje się już pod okładzinę termiczną, co zapobiega znacząco jej uszkodzeniu. Zaletą zastosowania tej właśnie listwy dylatacyjnej jest równe, estetyczne wykończenie tynku wokół okna.

Jak dokładniej prezentują się takie listwy dylatacyjne przyokienne z siatką BP13? Otóż są one łatwe i szybkie w montażu. Każda listwa posiada właśnie specjalną siatkę wraz z pianką dylatacyjną a także uszczelkę, która ma za zadanie chronić piankę przed zabrudzeniem oraz element tracony.

Ważne jest jeszcze to, aby podkreślić, że listwy produkowane są w różnych wymiarach. Mamy tu wersję BP13 MIDI, którą cechuje szerokość korytka na tynk 3mm i szerokość całkowita to 9 mm i węższe od niej wersje MINI i MINI U, które cechuje szerokość całkowita rzędu 6mm. Trzeba jeszcze dodać, że listwy te można także dopasować pod kątem estetyki – można zakupić je w barwie złotego dębu, ciemnego orzecha, grafitu oraz jasnego szarego.

14 innych produktów w tej samej kategorii