Profil cokołowy 2.5m | Metpol


6,05 zł
Brutto
Szerokość
Obecnie brak na stanie

Profile cokołowe marki Metpol wyróżniają się z pewnością na tle innych wyrobów wysoką jakością wykonania. Czym jednak są? Jakie spełniają funkcje? Jakie jeszcze inne zalety profilów cokołowych Metpol można tu wymienić?

Do czego służy listwa cokołowa Metpol? Otóż nazywana jest ona inaczej listwą startową. Jej zadaniem przede wszystkim jest umożliwienie prawidłowego przyklejenia warstwy izolacyjnej do budynku. Generalnie właśnie to ona rozpoczyna montaż elewacji.

To jednak nie koniec jej funkcji. Powyższy profil cokołowy Metpol także znakomicie chroni elementy elewacji przed szkodnikami, gryzoniami oraz różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi.  Co więcej – ta listwa startowa szczególnie dostosowana jest do zabezpieczenia dolnej krawędzi tynku, która tworzy Kampinos, który z kolei pozwala utrzymać kapiącą czy opadającej wodze z deszczy brak kontaktu ze ścianą.

Profile cokołowe marki Metpol wykonane są z wysokiej klasy blachy aluminium o rozmiarach od 23 do 253 mm oraz o grubościach nominalnych 0,5; 0,6 ;0,7; 1,0; 1,2 mm. Ich długość to 2,5 m a w opakowaniu jest ich 20 sztuk.

14 innych produktów w tej samej kategorii