Narożniki PCV z siatką vertex 23x23 | Gunnex


3,56 zł
Brutto

Narożnik z PCV z siatką VERTEX do zabezpieczania zewnętrznych naroży ścian pozwala zachować prostoliniowość dla ścian wewnętrznych i zewnętrznych.

Długość
Obecnie brak na stanie

Narożnik z PCV z siatką VERTEX to zdecydowanie gwarancja pełnej wygody i funkcjonalności. Czym on dokładniej się charakteryzuje? Do czego służy? O tym będzie krótko poniżej. 

Narożnik z PCV z siatką VERTEX – zastosowanie

Narożnik z PCV z siatką VERTEX zdecydowanie doskonale wręcz sprawdza się przy zabezpieczaniu ścian zewnętrznych. Ponadto pomaga utrzymać prostoliniowość ścian wewnętrznych i zewnętrznych. 

Narożnik z PCV z siatką VERTEX- charakterystyka

Ten produkt przede wszystkim cechuje jego wytrzymałość – jego wybór to gwarancja spokoju na długie lata. Co więcej klienci chwalą Narożnik z PCV z siatką VERTEX za jego wygodę oraz naprawdę łatwy montaż. 

Narożnik z PCV z siatką VERTEX – sprzedaż

Produkt ten sprzedawany jest w dwóch różnych długościach – 3,0m oraz 2,5m. Dla obydwu długości dostępny rozmiar siatki to 80x120, przy kolorze siatki białym i ilości sztuk w opakowaniu 50. 

Podsumowując - Narożnik z PCV z siatką VERTEX to godny polecenia produkt, który warto zastosować podczas każdej budowy czy remontu. 

14 innych produktów w tej samej kategorii