Samoprzylepna folia ochronna | Inter-s


24,56 zł
Brutto

Dzięki samoprzylepnej folii ochronnej od Motive nie musisz już martwić się o uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Twoje meble, drzwi, szyby, metale i wszelkie inne newralgiczne powierzchnie pozostaną bezpieczne na jak długo zechcesz!

Obecnie brak na stanie

Samoprzylepna folia ochronna INTER-S  od firmy MOTIVE skutecznie umożliwia wydajną i satysfakcjonującą ochronę mebli, szyb okiennych, drzwi i wszelkich, innych problematycznych powierzchni, narażonych na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenie podczas prac renowacyjnych wewnątrz pomieszczeń, lub w transporcie. Ochronna folia samoprzylepna INTER-S charakteryzuje się odpornością na temperatury w zakresie od 5 do 40 stopni Celsjusza. Produkt doskonale przylega do ochranianych powierzchni, co znakomicie zwiększa jego wydajność.

Samoprzylepna folia ochronna INTER-S jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, bezbarwnej, transparentnej i barwionej, niebieskiej. Obydwa produkty charakteryzują się tym samym wachlarzem zalet. Samoprzylepna folia ochronna INTER-S  jest łatwa w montażu, wydajna w użytkowaniu i wyjątkowo skuteczna w ochronie różnorodnego zakresu powierzchni wrażliwych, od płytek glazurowych, przez powierzchnie szklane, po elementy stolarki. Jest również znakomitym wyborem do ochrony w/w elementów w transporcie.

14 innych produktów w tej samej kategorii