Siatka zbrojąca z włókna szklanego TO-S170 | TermoOrganika


218,79 zł
Brutto

Siatki elewacyjne Termo Organika TO-S170 (165 g/m2)są wysokojakościowymi, powlekanymi siatkami z włókna szklanego do wykonywania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń. Siatka ta jest używana w przypadku konieczności dodatkowego wzmocnienia elewacji, np. w obrębie cokołów.

szerokość: 1 m

długość: 50 m

Obecnie brak na stanie

Siatka zbrojąca z włókna szklanego TO-S170 to element niezbędny przy wykonywaniu różnego rodzaju ociepleń. Jak dokładniej przedstawia się jej charakterystyka i zalety?

Siatka zbrojąca z włókna szklanego TO-S170 – charakterystyka

Otóż siatka ta zasadniczo stanowi doskonały element izolacji Termo Organika, jednak może być także z powodzeniem stosowana w różnego rodzaju innych ociepleniach. Służą jako warstwa zbrojeniowa w izolacjach. Co jest istotne to fakt, że Siatka zbrojąca z włókna szklanego TO-S170 występuje w dwóch typach biorąc pod uwagę masę. Siatka o masie 145 g/m2 doskonale nadaje się do wszelkich typowych zastosowań, zaś o masie 165 g/m2 służy do zastosowania w momencie, gdy zachodzi konieczność dodatkowego wzmocnienia elewacji, np. w obrębie cokołów. Szerokość siatki w obydwu przypadkach wynosi 1m ,zaś jej długość to 50 m. 

Siatka zbrojąca z włókna szklanego TO-S170 – zalety

Dlaczego akurat ta siatka zbrojąca jest szczególnie rekomendowana? Przede wszystkim posiada ona wszelkie atesty i odpowiednie certyfikaty. Co więcej – charakteryzuje się wysoką jakością i prostotą montażu.

3 innych produktów w tej samej kategorii