Siatka zbrojąca 165 | Knauf


147,40 zł
Brutto

WŁAŚCIWOŚCI

Służy do wykonywania warstwy zbrojącej w Bezspoinowych Systemach Ociepleń oraz innych zastosowań polecanych przez firmę Knauf.

wysokoplastyczna

bardzo dobrze układająca się na powierzchni 

odporna na pękanie

odporna na działanie alkaliów

posiada specjalna powłoka ochronną

siatka pleciona splotem gazejskim    

gramatura 165g/m²

Obecnie brak na stanie

Knauf siatka zbrojąca 165 to absolutnie najlepsze obecnie rozwiązanie obecne w sprzedaży doskonale nadająca się właśnie do wykonania wszelkich warstw zbrojących w Bespoinowych Systemach Ociepleń. Jakie zalety oraz parametry techniczne dokładniej ją charakteryzują? 

Otóż przede wszystkim trzeba tu wspomnieć o tym, że siatka ta jest wysokoplastyczna, dzięki czemu daje się łatwo modelować, tworząc tym samym szczelne ocieplenie. Co więcej zaś siatka ta naprawdę dobrze układa się na powierzchni, jest w pełni odporna na działanie wszelkich alkaliów oraz na pękanie. Posiada także specjalna warstwę ochronną, co dodatkowo zabezpiecza nam jakość naszego ocieplenia. 

W kwestii parametrów technicznych warto jeszcze podkreślić, że Knauf siatka zbrojąca 165 pleciona jest specjalnym splotem gazejskim, który charakteryzuje się wytrzymałością i jakością. Jej gramatura to 165 g/metr kwadratowy. 

Kupując tę siatkę, warto skorzystać z kalkulatora zużycia materiałów. 

Podsumowując jednak – to doskonały i wygodny w użyciu sprzęt, w który warto zainwestować. 

3 innych produktów w tej samej kategorii