Styropian grafitowy TERMONIUM fundament | TermoOrganika


75,40 zł

(251,32 zł m3)

Brutto

Styropian grafitowy Termo Organika Termonium Fundament oferuje współczynnik lambda na poziomie 0,031 oraz bardzo niską nasiąkliwość. Przeznaczony jest do wykonania skutecznej izolacji cieplnej tych elementów budynku, które znajdują się pod ziemią. Styropian grafitowy skutecznie izoluje płytę fundamentową i ściany piwnic od gruntu. Jest to produkt, który przez długi czas będzie spełniał swoje zadanie, mimo ekstremalnych warunków – dużych wahań temperatury i bezpośredniego kontaktu z wodą. Termo Organika Termonium Fundament to najlepsza inwestycja w zdrowy i ciepły dom. W naszej hurtowni kupisz płyty o grubościach od 1 cm do 30 cm, o bokach płaskich lub frezowanych. Jedno opakowanie zawiera o,3 m³ płyt. Kupując min. 30 m³ transport na terenie Polski jest za darmo.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian grafitowy TermoOrganika Termonium Fundament to produkt stworzony do pracy w warunkach ekstremalnych. Przeznaczony jest do izolacji podziemnych stref budynków – fundamentów i podpiwniczeń. Styropian Termo Organika do izolacji fundamentów wyróżnia się niską nasiąkliwością i niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła na poziomie λ w temp. 10°C = 0,031 W/(m*K). Grafit, którym wzbogacony został poliestylen, pozwala na uzyskanie tak korzystnych parametrów. Opinie fachowców z branży budowlanej są zgodne – styropian grafitowy Termo Organika to najlepszy wybór do wykonani kompletnej izolacji fundamentów.

Płyty styropianowe TermoOrganika Termonium Fasada przeznaczone są do:

·         Izolacji cieplnej płyty fundamentowej.

·         Izolacji cieplnej ścian zagłębionych w gruncie.

·         Izolacji cieplnej ścian piwnic i fundamentów.

·         Izolacji miejsc, w których jest wysoka wilgotność.

Nasza hurtownia styropianów oferuje płyty styropianowe Termo Organika Termonium fasada w grubościach od 1 cm do 30 cm (co 1 cm). Opakowanie zawiera 0,3 m³ styropianu, powierzchnia w metrach kwadratowych płyt w jednej paczce uzależniona jest od tego jakiej grubości płyty wybierzesz. Dostępne są płyty frezowane i z bokiem płaskim.

Styropian grafitowy Termo Organika Termonium Fundament to produkt o wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych, a przede wszystkim wody. Izolacja fundamentów płytami styropianowymi to pewność, że wilgotność gruntu nie będzie mieć wpływu na mury Twojego budynku. Styropian grafitowy Termonium Fundament jest odporny na długotrwałe działanie wody i zmian temperatury. Jest to nowoczesna izolacja termiczna, która został zaprojektowana, aby sprostać pracy w warunkach ekstremalnych.  Wyjątkowo trwałe i odporne płyty styropianowe mają również tę zaletę, że są materiałem przyjaznym dla środowiska naturalnego.

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,031
Kolor
Grafitowy
EPS
100
Ocena 
07-02-20

Dobry wybór

Polecam sklep. Podejście do klienta wzorowe, kontakt znakomity. Sam produkt bardzo dobrej jakości.

Ocena 
07-02-20

Styropian

Dostarczono towar zgodnie z opisem, bez uwag – błyskawicznie. Kierowca informował o godzinie doręczenia. Gorąco polecam

Ocena 
07-02-20

Moja opinia nt styropianu

Polecam wszystko zgodne z opisem profesjonalna obsługa, a sam produkt bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam

Ocena 
07-02-20

Moja opinia

Polecam wszystkim! Najniższe ceny, fachowe doradztwo i darmowy transport. Produkt – styropian Termonium Fundament najwyższej jakości.

Ocena 
07-02-20

Opinia

Jestem zadowolony z zakupu styropianu Termonium Fundament . Towar bardzo dobrej jakości, w dobrej cenie. Produkt dostarczony w terminie. Bardzo dobry kontakt, miła i fachowa obsługa. Jak najbardziej polecam.

Ocena 
07-02-20

Polecam

Zakupiłem styropian TERMONIUM fundament, który dotarł do mnie szybciej niż myślałem – co prawda w hurtowni źle policzyli paczki (brakowało 5 op.) ale braki dojechały drugim transportem. Bardzo cenię sobie fachowe i miłe podejście do klienta – i z takim się spotkałem zamawiając w styroterm.pl. Polecam firmę! Pozdrawiam

Ocena 
07-02-20

Polecam

Szybko, sprawnie i solidnie, polecam.

Ocena 
07-02-20

Polecam

Bardzo dobry kontakt, szybka wycena. styropian zamówiony i dostarczony w ciągu tygodnia. Polecam.

Ocena 
07-02-20

Polecam sklep

Bardzo miła obsługa. Szybki czas realizacji styropian TERMONIUM fundament, który zakupiłem jest zgodny z opisem producenta

Ocena 
07-02-20

Świetny towar

Towar zgodny z opisem, obsługa bardzo kompetentna p. Karolina błyskawiczna :), kierowca bardzo pomocny, polecam wszystkim, którzy się zastanawiają nas zakupem warto zaufać

Ocena 
07-02-20

Dobry towar

Pełen profesjonalizm. Bardzo miła i szybka obsługa. Zamówienie zostało podzielone na kilka części, każda z nich przyjechała osobnym transportem. Dobry kontakt z kierowcą styropianu, z którym można było ustalić dokładną godzinę dostawy. Szczerze POLECAM!!!

Ocena 
07-02-20

polecam

wszystko jest oki dostawa dość szybka co cieszy

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii