Styropian fundamentowy HYDRO plus | swisspor


128,70 zł

(286,00 zł m3)

Brutto

swisspor HYDRO plus to płyty z polistyrenu ekspandowanego produkowane w technologii indywidualnego wtrysku do formy (agregatowej). Dzięki takiej technologii, struktura spienionych granulek nie jest naruszona, co w konsekwencji zmniejsza nam chłonność wody. 

Paczka zawiera 0,45 m3 styropianu

Wszystkie płyty są frezowane

Grubość styropianu
Obecnie brak na stanie

Swisspor HYDRO plus to płyty wykonane z polistyrenu, które zostały uzyskane w technologii indywidualnego wtrysku do formy. Jak przedstawia się charakterystyka tego produktu oraz jego zalety?

Płyty Swisspor HYDRO plus – zalety

Co daje nam zastosowanie tej innowacyjnej technologii? Otóż dzięki temu struktura spienionych granulek nie zostanie w żaden sposób naruszona, co z kolei przekłada się na zmniejszenie chłonności wody przez produkt.  Warto jeszcze w tym momencie podkreślić, że produkt ten ceniony jest także z uwagi na wygodę i łatwość założenia. 

Płyty Swisspor HYDRO plus – zastosowanie

Jak zatem zapewne łatwo jest już się każdemu domyślić produkt ten absolutnie doskonale sprawdza się wszelkich miejscach narażonych na większą wilgoć. A zatem stosowany jest chociażby w fundamentach piwnic do 3,5 m głębokości, ścian piwnic, cokołów, podłóg na gruncie, dachów płaskich czy też ścian albo podłóg czy stropów w pomieszczeniach wilgotnych. 

Swisspor HYDRO plus – dane techniczne

W sprzedaży dostępne są wymiary: grubość 50,60,80,100,120,140,150,160,180,200mm, szerokość 600mm, długość 1250mm.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,038
Kolor
Inny

16 innych produktów w tej samej kategorii