Styropian podłogowy grafitowy TERMONIUM dach-podłoga | TermoOrganika


64,90 zł

(216,34 zł m3)

Brutto

Styropian grafitowy TermoOrganika dach – podłoga o bardzo korzystnym współczynniku lambda na poziomie 0,031 i wytrzymałości na zginanie BS100. Doskonale sprawdzi podczas izolacji zarówno podłóg, jak i stropów wykonywanych w różnych technologiach. Jest materiałem odpowiednim do wykonania izolacji podłóg z systemem ogrzewania podłogowego. Może być stosowany zarówno na etapie budowy, jak i podczas remontów mających na celu termomodernizację budynku. Opakowanie styropianu to 0,3m³ - zawiera płyty, które w zależności od Państwa wyboru mogą mieć grubości od 1 do 30cm, ich boki mogą być proste lub frezowane do montażu na zakładkę. Przy zakupie minimum 30m³ produktu transport na terenie Polski otrzymują Państwo gratis.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian podłogowy grafitowy TermoOrganika Termonium o współczynniku przewodzenia ciepła λ w temp. 10°C wynoszącym 0,031 W/(m*K), poziomie wytrzymałości na zginanie BS100 ≥ 100 kPa. Przeznaczony jest do wykonania izolacji zarówno podłóg, jak i stropodachów w budynkach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej. Styropian grafitowy charakteryzuje się wysokim parametrem izolacji cieplnej, dzięki czemu jego zastosowanie znacząco obniży wydatki na ogrzewanie domu. Ma to również znaczenie, jeśli chodzi o grubość izolacji – wzbogacenie polietylenu grafitem sprawia, że wydajna izolacja nie wymaga stosowania grubej warstwy styropianu.

Płyty styropianowe TermoOrganika Termonium dach – podłoga przeznaczone są do:

·         Izolacji podłóg na gruncie w domach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych przy normalnych obciążeniach.

·         Izolacji podłóg z systemem ogrzewania podłogowego.

·         Izolacji podłóg na stropach o sztywnej konstrukcji.

·         Izolacji cieplnej stropodachów pełnych i o wiotkiej konstrukcji (z blachy trapezowej).

·         Izolacji cieplnej tarasów i balkonów.

·         Izolacji podłóg w budynkach użyteczności publicznej.

Styropian grafitowy TermoOrganika Termonium dach – podłoga sprzedawany jest w opakowaniach zawierających 0,3 m³. Płyty dostępne są w grubości od 1 cm do 30 cm (co 1 cm). Standardowe wymiary płyty styropianowej to: 1000 mm długości i 500 mm szerokości.

Korzyści płynące z zastosowania styropianu podłogowego TermoOrganika Termonium to przede wszystkim ograniczenie wydatków na ogrzewanie. Wysoki poziom izolacji jest szczególnie ważny podczas wykonywania ociepleń stropów. Produkty marki Termo Organika były wielokrotnie nagradzane przez branżę budowlaną i konsumentów. Nowoczesne styropiany to trwały materiały, który zachowa swoje właściwości na długie lata. Stosowanie ich w budownictwie mieszkaniowym jest bezpieczne – styropian nie powoduje objawów alergii i jest przyjazny środowisku.

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,031
Kolor
Grafitowy
EPS
60
Ocena 
07-02-20

Polecam!

Zakupiłem prawie cały system i 192 paczki styropianu online. Transport gratis i każdy z produktów przyjechał oddzielnie dzięki temu szybko był rozładowany i do kleju był specjalny samochód dzięki czemu rozładunek szybko się odbył. Dostałem rabat mimo gratisu na transport. Styropian prezentuje się ładnie – niestety ocieplenie będzie troszkę później. Na każdym terapie informacja sms i na e-mail oraz doradztwo co i jak zamówić – POLECAM WSZYSTKIM !!!

Ocena 
07-02-20

Porządni fachowcy

Zakupiłem styropian TermoOrganika TERMONIUM dach-podłoga frezowany. Do tego klej. Zamówienie poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt również super. Dostawy przyszły osobno- klej na paletach z samochodem z windą, co pozwoliło szybko uporać się z dostawą.

Ocena 
07-02-20

Porządny towar

Kupiłem ponad 250 paczek tego styropianu. Bardzo dobry kontakt z firmą. Szybki termin realizacji, towar pierwsza klasa. Polecam. WARTO!!!!

Ocena 
07-02-20

Godni polecenia

Towar górna półka ,szybko ,solidnie nawet transport można w dogodnych godzinach ustawić z kierowcą, najlepsza cena, kto wie czego chce nie musi wypytywać po prostu polecam .

Ocena 
07-02-20

Polecam ten sklep

Dostarczono towar zgodnie z opisem, bez uwag – błyskawicznie. Kierowca informował o godzinie doręczenia. Gorąco polecam

Ocena 
07-02-20

Godny polecenia

Polecam. Produkt najwyższej jakości. Dostawa terminowo. Cała transakcja przebiegła wzorowo.

Ocena 
07-02-20

Porządny sklep

Polecam wszystkim! Najniższe ceny, fachowe doradztwo i darmowy transport. Produkt – styropian TERMONIUM dach-podłoga najwyższej jakości.

Ocena 
07-02-20

Moja opinia

Styropian pierwsza klasa, fachowe doradztwo, szybka i bezproblemowa dostawa, kierowca pomógł przy rozładunku, Polecam zarówno styropian jak i firmę styroterm jako rzetelnego sprzedawcę. Wszystko przebiegło tak jak powinno być

Ocena 
07-02-20

Polecam!

Jestem zadowolony z zakupu styropianu TERMONIUM dach-podłoga. Towar bardzo dobrej jakości, w dobrej cenie. Produkt dostarczony w terminie. Bardzo dobry kontakt, miła i fachowa obsługa. Jak najbardziej polecam.

Ocena 
07-02-20

Opinia

Zakupiłem styropian TERMONIUM dach-podłoga, który dotarł do mnie szybciej niż myślałem – co prawda w hurtowni źle policzyli paczki (brakowało 5 op.) ale braki dojechały drugim transportem. Bardzo cenię sobie fachowe i miłe podejście do klienta – i z takim się spotkałem zamawiając w styroterm.pl. Polecam firmę! Pozdrawiam

Ocena 
07-02-20

Porządni fachowcy

Pełen profesjonalizm. Bardzo miła i szybka obsługa. Zamówienie zostało podzielone na kilka części, każda z nich przyjechała osobnym transportem. Dobry kontakt z kierowcą styropianu, z którym można było ustalić dokładną godzinę dostawy. Szczerze POLECAM!!!

Ocena 
07-02-20

Polecam

Buduję swój dom w miarę możliwości samodzielnie dlatego wybrałem styropian white fasada 15 cm ( nie trzeba osłaniać przed słońcem), który planuję przykleić na piankę do styropianu po wcześniejszym zgruntowaniu gazobetonu (ściany mam proste – sam stawiałem). Na zakup zdecydowałem się głównie z powodu bardzo dobrych opinii o sprzedawcy oraz atrakcyjnej cenie ( u lokalnych przedstawicieli styropian był droższy i oczywiście nie taki sam ). Nie ma przesady w tym co piszą klienci w swoich opiniach, obsługa klienta na najwyższym poziomie, świetny kontakt, bardzo precyzyjny opis usługi na stronie internetowej i co najważniejsze realizacja zgodna z tymi zapisami. Styropian bardzo obiecujący, jak dostanę trochę urlopu i przykleję ocenię sam styropian.

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii