Styropian podłogowy grafitowy EPS DACH/PODŁOGA PREMIUM | Austrotherm


68,64 zł

(228,79 zł m3)

Brutto

Płyty ze styropianu grafitowego dedykowane bardzo wymagającemu użytkownikowi. Stosowane przede wszystkim jako izolacja termiczna podłóg na gruncie, stropów i stropodachów. Idealne do termoizolacji budynków energooszczędnych i pasywnych. Posiadają rewelacyjny współczynnik przewodzenia ciepła.

Grubość styropianu
Obecnie brak na stanie

Austrotherm EPS DACH/PODŁOGA PREMIUM to zdecydowanie jest przedmiot z wyższej półki. Są to specjalne płyty ze styropianu grafitowego wykorzystywane głównie w celach wykonania profesjonalnej izolacji podłóg na gruncie, stropów albo też stropodachów. Czym jeszcze charakteryzują się te płyty?

Przede wszystkim trzeba tu podkreślić, że cechuje je naprawdę wyjątkowy współczynnik ciepła oscylujący wokół  wartości λD≤0,031 W/mK. Generalnie oznacza to, że płyty te naprawdę doskonale wykonują swoje zadanie termoizolacyjne. Dzięki nim nie ma żadnego problemu z zbudowaniu w pełni pasywnego domu, w którym to wydatki na ogrzewanie będą w zasadzie zredukowane do absolutnego minimum. Warto jednak podkreślić, że to jeszcze nie koniec zalet tych płyt. 

Płyty ze styropiany cechuje bowiem jeszcze to, że są one wyjątkowo wytrzymałe na nacisk. 

W związku z tym cechuje je wyższa niż standardowo odporność. 

Generalnie zatem rzeczywiście płyty te cechuje nieco wyższa niż standardowo cena, niemniej jednak w zamian za to otrzymujemy nieporównywalnie nawet wyższą jakość. 

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,031
Kolor
Biały

16 innych produktów w tej samej kategorii