Styropian szary SIEDEMDZIESIĄTKA fasada/dach-podłoga | TermoOrganika


54,40 zł

(181,32 zł m3)

Brutto

Styropian Siedemdziesiątka fasada - dach - podłoga posiada jeden z najlepszych współczynników lambda – 0,038. Od wielu lat styropian pozostaje w czołówce materiałów izolacyjnych stosowanych w branży budowlanej. Jego świetne właściwości wykorzystasz przy izolacji cieplnej ścian, szczelin w ścianach, stropach oraz podłogach o małym obciążeniu. To materiał, który niezmiennie jest wykorzystywany na różnych etapach prac budowlanych oraz wykończeniowych. Oferujemy Państwu płyty styropianowe o grubości od 1cm do 30 cm (gładkie lub frezowane). W jednej paczce znajduje się 0,3 m³. Nasz sklep dostarcza produkty za darmo do Państwa na trenie całej Polski przy zamówieniach powyżej 30 m³.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian szary Termo Organika Siedemdziesiątka fasada - dach - podłoga posiada współczynnik przewodzenia ciepła w temp. 10ºC  λ 0,038 W/(m*K). To jeden z wiodących produktów dostępnych na polskim rynku, który świetnie sprawdzi się przy wykańczaniu fasad, dachów oraz podłóg jako materiał izolacyjny. Posiada podwyższone parametry izolacyjne i powstaje w procesie spieniania kulek polistyrenu.

Płyty styropianowe Termo Organika Siedemdziesiątka przeznaczone są do:

•        izolacji cieplnej ścian wykonywanych metodą ETICS oraz metoda lekko-suchą

•        izolacji cieplnej ściany szkieletowej, zamkniętej ściany trójwarstwowej oraz w szczelinie wentylowanej ściany trójwarstwowej

•        stropodachów pełnych, stropach zewnętrznych, tarasach balkonach oraz pod blachę trapezową

•        podłóg zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej oraz przemysłowej o małym obciążeniu

•        podłóg przeznaczone pod ogrzewanie podłogowe oraz podłogi na stropach o sztywnej konstrukcji. 

Płyty styropianowe Termo Organika Siedemdziesiątka dostępne są w rozmiarach od 1 cm do 30 cm. Płyty standardowe produkowane są w rozmiarach o długości 1000 mm i szerokości 500 mm oraz grubości od 10 mm, a następnie co 10 mm. W naszej ofercie znajdują się zarówno płyty w wersji z bokami płaskimi jak i frezowanymi, które umożliwiają jego układanie „na zakładkę”.

Zastosowanie płyt styropianowych Termo Organika Siedemdziesiątka to najlepszy z możliwych wyborów. Wśród wielu producentów styropianu izolacyjnego to Termo Organika może pochwalić się licznymi nagrodami oraz osiągnięciami w budownictwie. Pozytywne opinie ekspertów potwierdzają jego niezawodność oraz skuteczność. To, dlatego też wielu wykonawców wykorzystuje ten produkt w swoich projektach, chętnie powracając do niego przy kolejnych. Dzięki zastosowaniu Siedemdziesiątki znacznie obniżasz koszty ogrzewania, co przekłada się na niższe rachunki za prąd lub gaz. Termo Organika tworzy swoje produkty na najnowszych liniach technologicznych. Ten tani, lekki i odporny na wilgoć styropian jest najpopularniejszym materiałem izolacyjnym stosowanym w budownictwie.

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,038
Kolor
Biały
EPS
70
Ocena 
10-02-20

Świetni fachowcy

Bardzo szybka dostawa styropianu i zero problemów z realizacją zamówienia.
Gorąco polecam sklep styroterm.pl . A płyty układa się bardzo dobrze:)
Pozdrawiam.

Ocena 
10-02-20

Moja opinia

Bardzo dobra współpraca. Polecam

Ocena 
10-02-20

Polecam Damian z Białegostoku

Bardzo dobry kontakt ze sklepem, terminowa realizacja dostawy,
najlepsza cena. Produkt pierwsza klasa.

Ocena 
10-02-20

Godni polecenia

Zamówiłem 134 paczki SIEDEMDZIESIĄTKA fasada/dach-podłoga, płyty o gr. 20 cm. Dostawę zrealizowano zgodnie z zamówieniem. Właściwy towar i na czas. Polecam zakupy w styroterm.pl, miła obsługa, fachowe doradztwo. Pozdrowienia z Czernicy pod Wrocławiem

Ocena 
10-02-20

Moja opinia

Zakupiłem w Hurtowni Styropianu 70 paczek tego styropianu. Dostawa w 3 dni. bez problemu. polecam!

Ocena 
10-02-20

Opinia

Miła, życzliwa współpraca, wszelkie ustalenia rzeczowe, konkretne. Terminowa dostawa. Polecam sprzedającego oraz styropian marki TermoOrganika SIEDEMDZIESIĄTKA fasada/dach-podłoga

Ocena 
10-02-20

Polecam!

Zamówiłem 109 opakowań płyty o grubości 20 cm. Styropian naprawdę idealny. Realizację dostawy przez sklep oceniam na 5. Polecam

Ocena 
10-02-20

Polecam fachowców

Dokonałem zamówienia 88 paczek Lambda White , potwierdziłem zamówienie pełną przedpłatą i otrzymałem terminowo produkt naprawdę najwyższej klasy i bardzo dobrej jakości bez uszkodzeń z dostawą pod Kraków . Dzięki poradom ocieplenie wykonam sam i to bez kołkowania W razie problemów i wątpliwości Pan Krzysztof obiecuje pomóc swoimi poradami . Polecam i styropian i kontakt ze sklepem . Odezwę się jeszcze po wykonaniu ocieplenia , prawdopodobnie pod koniec roku.

Ocena 
10-02-20

Polecam sklep styroterm.pl

Obsługa zamówienia z dostawa do Warszawy jak zawsze bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra.

Ocena 
10-02-20

Polecam dobry sklep

Najlepszej jakości produkt sprzedany przez najlepszy sklep internetowy ze styropianem. SIEDEMDZIESIĄTKA fasada/dach-podłoga, ma równe powierzchnie i krawędzie oraz zachowany odpowiedni ciężar. W ogóle nie nagrzewa się podczas prac. Zastosowałem zwykły klej do styropianu bez kołkowania i płyty trzymają się bardzo dobrze.

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii