Styropian elewacyjny szary DALMATYŃCZYK Fasada | TermoOrganika


43,89 zł

(146,30 zł m3)

Brutto

Styropian szary Dalmatyńczyk fasada firmy Termo Organika o współczynniku lambda na poziomie 0,044, to materiał uniwersalny do wydajnego ocieplenia nie tylko ścian zewnętrznych domu i balkonów. Ocieplisz nim również ścianę szkieletową, ściany trójwarstwowe lub wykonasz izolację ściany cokołowej. Ocieplenie nowego budynku lub termomodernizacja starszego domu za pomocą Dalmatyńczyka to inwestycja, która zwróci się dzięki znacznie mniejszym kosztom ogrzewania. Oferujmy styropian szary Dalmatyńczyk Fasada w grubościach od 1 cm do 30 cm, w opakowaniach po 0,3 m³. Jeśli kupisz u nas ponad 30 m² styropianu – transport w całej Polsce otrzymasz gratis.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian Termo Organika Dalmatyńczyk Fasada to wyjątkowy i unikatowy produkt polskiego producenta. Jest to styropian elewacyjny szary o współczynniku przewodzenia ciepła λ w temp. 10°C wynoszącym 0,044 W/(m*K). Jest to styropian, którym ocieplisz dom w systemie budownictwa energooszczędnego. Dzięki jego zastosowaniu Twój dom będzie chłodny latem, natomiast zimą będzie w nim ciepło, mimo małych nakładów finansowych na ogrzewanie. Wysoką wydajność izolacji termicznej fasad Dalmatyńczykiem potwierdzają nie tylko nagrody i wyróżnienia, ale przede wszystkim pozytywne opinie osób, których domy zostały nim ocieplone.

Płyty styropianowe Termo Organika Dalmatyńczyk Fasada przeznaczone są do:

·         Wykonywania zewnętrznej izolacji cieplnej metodami ETICS i lekko suchą.

·         Izolacji cieplnej na powierzchni ściany szkieletowej.

·         Izolacji cieplnej ścian warstwowych oraz izolacji w szczelinie ścian trójwarstwowych – zarówno zamkniętych, jak i wentylowanych.

·         Ocieplania nadproży, wieńców czy loggi balkonowych.

·         Izolacji ościeży okiennych.

·         Wypełniania dylatacji.

Nasza hurtownia styropianów oferuje płyty styropianowe o grubościach od 1 cm do 30 cm, z bokiem płaskim i frezowanym do stosowania połączeń na zakładkę. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu zamówią Państwo styropian odpowiedni do Państwa potrzeb.

Jedna paczka styropianu to 0,3 m³ materiału. To, ile metrów kwadratowych elewacji pokryjesz za pomocą jednego opakowania zależy od wybranej przez Ciebie grubości płyt. Najczęściej wybierane są grubości 10 cm, 12 cm, 15 cm lub 20 cm. Jeśli potrzebujesz płyty o grubości 20 cm wówczas z jednej paczki otrzymasz płyty o powierzchni 1,5 m².

Styropian Termo Organika Dalmatyńczyk Fasada swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznym czarnym kropkom. Jest ot materiał uniwersalny – ocieplisz nim całą fasadę swojego domu. Płyty styropianowe zapewniają nie tylko izolację termiczna budynku, chronią również mury przed gromadzeniem się wilgoci. Są bezpieczne dla zdrowia człowieka i ekologiczne. Ich jakość potwierdzają liczne wyróżnienia i nagrody. Szary styropian elewacyjny Dalmatyńczyk to wysoka wydajność izolacji, która widocznie przełoży się na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie domu – możesz zaoszczędzić nawet 74 procent na kosztach ogrzewania.

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,044
Kolor
Biały
EPS
S
Ocena 
06-02-20

Polecam

Szybko, sprawnie i solidnie, polecam.

Ocena 
06-02-20

1

Bardzo szybka dostawa styropianu i zero problemów z realizacją zamówienia. Gorąco polecam sklep styroterm.pl . A płyty układa się bardzo dobrze:)
Pozdrawiam.

Ocena 
06-02-20

Dobry sklep

Obsługa zamówienia z dostawa do Warszawy jak zawsze bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra. Polecam sklep styroterm.pl

Ocena 
06-02-20

Polecam

Dostarczono towar zgodnie z opisem, bez uwag – błyskawicznie. Kierowca informował o godzinie doręczenia. Gorąco polecam

Ocena 
06-02-20

Moja opinia

Zakupiłem produkt o w ciągu 4 dni był u mnie na podwórku. Wszystko jak w opisie. Pomoc ze strony sklepu profesjonalna. Polecam produkt i sklep.

Ocena 
06-02-20

Opinia

Bardzo szybka dostawa styropianu i zero problemów z realizacją zamówienia.
Gorąco polecam sklep styroterm.pl . A płyty układa się bardzo dobrze:)
Pozdrawiam.

Ocena 
06-02-20

Opinia nt. styropianu

Zamówiłem 90 opakowań płyt frezowanych 15 cm. Do tego bardzo dobrej jakości kleje z włóknem oraz siatkę niemieckiej produkcji. Po dostawie otrzymałem fakturę i deklarację właściwości użytkowych. Bardzo dobra cena, fachowa obsługa i miły kontakt. Otrzymałem zwrot różnicy w cenie, ponieważ udało się coś załatwić taniej! Polecam.

Ocena 
06-02-20

Polecam

Jak najbardziej polecam. Wszystko zgodnie z opisem i ustaleniami co do transportu. Obsługa bardzo konkretna i pomocna.

Ocena 
06-02-20

Moja opinia

Pełen profesjonalizm. Bardzo miła i szybka obsługa. Zamówienie zostało podzielone na kilka części, każda z nich przyjechała osobnym transportem. Dobry kontakt z kierowcą styropianu, z którym można było ustalić dokładną godzinę dostawy. Szczerze POLECAM!!!

Ocena 
06-02-20

Warta polecenia

Bardzo dobra współpraca. Polecam

Ocena 
06-02-20

Moja opinia

Towar bardzo dobrej jakości, zgodny z zamówieniem. Krawędzie są równe i płyty dobrze do siebie pasują. Dzięki temu nie powstają szczeliny, które mogłyby stanowić mostki cieplne. Wierzchnia warstwa białego styropianu wydaje się istotnie twardsza od szarej. Mam nadzieję, że to zwiększy odporność elewacji na ewentualne uszkodzenia. Obsługa sklepu szybko i rzeczowo odpowiada na pytania. Cena była odrobinę niższa niż w innych miejscach, które sprawdzałem. Dostawa była gratis. Ogólnie polecam zakupy w tym sklepie oraz wybór tego produktu.

Ocena 
06-02-20

opinia

Polecam. Produkt najwyższej jakości. Dostawa terminowo. Cała transakcja przebiegła wzorowo.

Ocena 
06-02-20

polecam

wszystko jest oki dostawa dość szybka co cieszy

Ocena 
06-02-20

Polecam

Bardzo dobry kontakt ze sklepem, terminowa realizacja dostawy,
najlepsza cena. Produkt pierwsza klasa. Polecam Damian z Białegostoku

Ocena 
06-02-20

5/5

Miła obsługa dobry kontakt towar ok dobra cena co najważniejsze styropian klasy “mercedes”

Ocena 
06-02-20

dobry towar

Polecam wszystkim! Najniższe ceny, fachowe doradztwo i darmowy transport. Produkt – szary DALMATYŃCZYK Fasada najwyższej jakości.

Ocena 
06-02-20

Polecam

Bardzo polecam zarówno samą hurtownie jak i styropian. Wszystko przebiegło sprawnie. Termin realizacji dostosowany pod oczekiwania klienta:)!

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii