Styropian elewacyjny szary EPS 040 FASSADA | Austrotherm


53,66 zł

(178,88 zł m3)

Brutto

Docenione przez inwestorów klasyczne płyty izolacyjne o współczynniku przewodzenia ciepła na poziomie 0,040 W/mK. Przede wszystkim zalecane do termoizolacji ścian.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Austrotherm EPS 040 FASSADA to rodzaj klasycznych płyt izolacyjnych, które jednak mogą poszczycić się naprawdę bardzo wysoką jakością oraz licznymi pochwałami od różnych inwestorów. Co jeszcze można o nich w zasadzie powiedzieć?

Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, służą one do izolacji. Ważny jest tutaj fakt, że izolacja ta może odbywać się na bardzo różnych poziomach oraz w różnych miejscach. Przykładowo może to być izolacja ścian, podłóg, nadproży, ościeży itp.

Austrotherm EPS 040 FASSADA słynie także z pewnych swoich cech charakterystycznych i zalet, które są wysoko cenione przez fachowców. Chodzi tu przede wszystkim o to, że obok doskonałej termoizolacji płyty te są również stabilne wymiarowo oraz posiadają dobre właściwości ekologiczne.

Warto jeszcze podkreślić, że pod kątem czysto technicznym grubość tych płyt ma dwa wymiary. W przypadku krawędzi prostych wynosi on : 20-300 mm zaś dla krawędzi na zakładkę to  50-200 mm. Szerokość i długość tych płyt to odpowiednio 500 na 1000 mm.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,040
Kolor
Biały

16 innych produktów w tej samej kategorii