Styropian elewacyjny grafitowy TERMONIUM PLUS Fasada | TermoOrganika


60,89 zł

(202,95 zł za m3)

Brutto

Styropian grafitowy Termo Organika Termonium Plus zapewnia wysoką wydajność izolacji cieplnej dla Twojego domu. Jest to nowoczesny materiał izolacyjny, który doskonale sprawdzi się do ociepleń ścian zewnętrznych i ściany szkieletowej. Przeznaczony jest również do izolacji nadproży i wieńców. Z jego pomocą w całości ocieplisz elewację swojego domu. Styropian grafitowy elewacyjny to materiał, którym możesz wykonać ocieplenie zarówno na etapie budowy nowego domu, jak i wykonać termomodernizację starszego budynku. Opakowanie zawiera 0,3 m³ styropianu, dostępne grubości od 1 cm do 30 cm. Przy zakupie minimum 30 m³ w naszej hurtowni transport na terenie Polski otrzymujesz za darmo.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Styropian grafitowy Termo Ogranika Termonium Plus fasada zapewnia współczynnik przewodzenia ciepła na poziomie λ w temp. 10°C - 0,031 W/(m*K). Przeznaczony jest do wykonywania ociepleń domów mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej. Spełnia wszelkie warunki dla materiałów stosowanych w budownictwie energooszczędnym. Jego zastosowanie podczas wykonania zewnętrznych izolacji pozwoli skutecznie zabezpieczyć mury przed gromadzeniem się wilgoci. Opinie fachowców z branży budowlanej są zgodne – styropian grafitowy Termo Organika to najlepszy wybór materiału do ocieplenia domu. 

Płyty styropianowe Termo Organika Termonium Plus Fasada przeznaczone są do:

·         Wykonania zewnętrznej izolacji cieplnej zarówno metodą ETICS, jak i metodą lekko-mokrą.

·         Izolacji cieplnej ściany trójwarstwowej zarówno w szczelinie zamkniętej, jaki i wentylowanej.

·         Izolacji powierzchni ściany szkieletowej.

·         Ocieplenia nadproży, wieńców i loggi balkonowych.

·         Wykonania izolacji cieplnej ościeży okiennych i wszystkich ścian warstwowych.

·         Izolacji cieplnej w postaci ciągłej warstwy zewnętrznej ściany cokołowej.

Styropian grafitowy Termo Organika Termonium Plus Fasada kupicie Państwo u nas w grubościach od 1 cm do 30 cm. Do wykonania ociepleń domów najczęściej stosuje się płyty o grubościach: 10 cm, 12 cm, 15 cm i 20 cm. W naszej hurtowni dostępne są płyty styropianowe o gładkich lub frezowanych krawędziach.

Kupując jedną paczkę styropianu Termo Organika Termonium Plus Fasada otrzymujesz 0,3 m³ materiału. To, ile metrów kwadratowych ocieplisz z jednej paczki uzależnione jest od jego grubości. Przy 15 cm grubości płyty będzie to 2m², natomiast jeśli wybierzesz grubość 20 cm w paczce będzie 1,5 m².

Polskie styropiany Termo Organika pomogą Ci wybudować bezpieczny i energooszczędny dom. Wielokrotnie nagradzane styropiany grafitowe tej firmy to materiał budowlany bezpieczny dla zdrowia i przyjazny środowisku. Powstają przy użyciu nowoczesnych technologii – dzięki wzbogaceniu poliestylenu grafitem uzyskano bardzo wydajną izolację. Takie rozwiązanie sprawia, że płyta styropianowa, która ociepla elewację skuteczniej zatrzymuje ciepło wewnątrz domu. Daje to dużą oszczędność kosztów ogrzewania budynku.  

Planujesz budowę lub termomodernizację budynku? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego styropianu i materiałów niezbędnych do jego prawidłowego montażu.

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,031
Kolor
Grafitowy
EPS
100
Ocena 
06-02-20

Super sklep

Zakupiłem styropian w tym sklepie, ponieważ była najlepsza cena. Jakość obsługi oceniam bardzo wysoko, towar zgodny z zamówieniem, fachowe porady. Dokupiłem także kleje, siatkę, narożniki oraz dyble do mocowania styropianu. Polecam Aleksander.

Ocena 
06-02-20

Polecam

Bardzo szybka dostawa styropianu i zero problemów z realizacją zamówienia.
Gorąco polecam sklep styroterm.pl . A płyty układa się bardzo dobrze:)
Pozdrawiam.

Ocena 
06-02-20

Oceniam pozytywnie

Bardzo dobra współpraca. Polecam

Ocena 
06-02-20

Warty polecenia

Bardzo dobry kontakt ze sklepem, terminowa realizacja dostawy,
najlepsza cena. Produkt pierwsza klasa.

Ocena 
06-02-20

opinia

Dzień Dobry;
chciałbym podziękować firmie styroterm.pl za pomoc w zakupie towaru na docieplenie domu. Szukaliśmy dobrego produktu o najniższej cenie i taki dostaliśmy właśnie w tej firmie, towar przyjechał na czas bez żadnych problemów. Jesteśmy już po przyklejeniu styropianu i zostało Nam jeszcze położenie tynku który tez zamówiliśmy w tej samej firmie, Pan polecił na tynk gotowy w kolorze Silikonowy, mam nadzieję że dokonaliśmy właściwego wyboru, dotychczas Nas nie zawiedli, tym bardziej że Nasi znajomi też kupowali w tej hurtowni. Jestem bardzo zadowolony. POLECAM!

Ocena 
06-02-20

polecam

Zamówiłem 134 paczki TERMONIUM PLUS Fasada, płyty o gr. 20 cm. Dostawę zrealizowano zgodnie z zamówieniem. Właściwy towar i na czas. Polecam zakupy w styroterm.pl, miła obsługa, fachowe doradztwo. Pozdrowiania z Czernicy pod Wrocławiem

Ocena 
06-02-20

Warty uwagi

Zakupiłem w Hurtowni Styropianu 70 paczek tego styropianu. Dostawa w 3 dni. bez problemu. polecam!

Ocena 
06-02-20

5/5

Miła, życzliwa współpraca, wszelkie ustalenia rzeczowe, konkretne. Terminowa dostawa. Polecam sprzedającego oraz styropian marki TermoOrganika TERMONIUM PLUS Fasada. Pozdrawiam Damian Poznań

Ocena 
06-02-20

Sklep warty polecenia

Zamówiłem 109 opakowań płyty o grubości 20cm. Styropian naprawdę idealny. Realizację dostawy przez sklep oceniam na 5. Polecam

Ocena 
06-02-20

Polecam

Dokonałem zamówienia 88 paczek TERMONIUM PLUS Fasada, potwierdziłem zamówienie pełną przedpłatą i otrzymałem terminowo produkt naprawdę najwyższej klasy i bardzo dobrej jakości bez uszkodzeń z dostawą pod Kraków . Dzięki poradom ocieplenie wykonam sam i to bez kołkowania W razie problemów i wątpliwości Pan Krzysztof obiecuje pomóc swoimi poradami . Polecam i styropian i kontakt ze sklepem . Odezwę się jeszcze po wykonaniu ocieplenia , prawdopodobnie pod koniec roku.

Ocena 
06-02-20

Dobry sklep

Obsługa zamówienia z dostawa do Warszawy jak zawsze bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra. Polecam sklep styroterm.pl

Ocena 
06-02-20

Moja opinia

Najlepszej jakości produkt sprzedany przez najlepszy sklep internetowy ze styropianem. TERMONIUM PLUS Fasada, ma równe powierzchnie i krawędzie oraz zachowany odpowiedni ciężar. W ogóle nie nagrzewa się podczas prac. Zastosowałem zwykły klej do styropianu bez kołkowania i płyty trzymają się bardzo dobrze.

Ocena 
06-02-20

Opinia

Zamówiłam 92 paczki frezowanego styropianu TERMONIUM PLUS Fasada . Kontakt z hurtownią błyskawiczny, obsługa bardzo pomocna. Towar wysokiej jakości, dostarczony bardzo szybko. Polecam!

Ocena 
06-02-20

Gorąco polecam

Zamówiłem 90 opakowań płyt frezowanych 15 cm. Do tego bardzo dobrej jakości kleje z włóknem oraz siatkę niemieckiej produkcji. Po dostawie otrzymałem fakturę i deklarację właściwości użytkowych. Bardzo dobra cena, fachowa obsługa i miły kontakt. Otrzymałem zwrot różnicy w cenie, ponieważ udało się coś załatwić taniej! Polecam.

Ocena 
06-02-20

Polecam

Towar bardzo dobrej jakości, zgodny z zamówieniem. Krawędzie są równe i płyty dobrze do siebie pasują. Dzięki temu nie powstają szczeliny, które mogłyby stanowić mostki cieplne. Wierzchnia warstwa białego styropianu wydaje się istotnie twardsza od szarej. Mam nadzieję, że to zwiększy odporność elewacji na ewentualne uszkodzenia. Obsługa sklepu szybko i rzeczowo odpowiada na pytania. Cena była odrobinę niższa niż w innych miejscach, które sprawdzałem. Dostawa była gratis. Ogólnie polecam zakupy w tym sklepie oraz wybór tego produktu.

Ocena 
06-02-20

Moja opinia

Zastanawiałam się nad kilkoma rodzajami płyt grafitowych. TERMONIUM PLUS Fasada 15 cm z frezem. Mam na prawdę super materiał. System ociepleń polecił pan Tomasz, kleje i siatka w promocji prosto od producenta, pełna optymalizacja. Polecam. Za chwilę zamówię tynki.

Ocena 
06-02-20

Polecam

Miła obsługa dobry kontakt towar ok dobra cena co najważniejsze styropian klasy “mercedes”

Dodaj opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii