Styropian elewacyjny szary EPS 038 FASADA SUPER | Austrotherm


56,16 zł

(187,20 zł m3)

Brutto

Klasyczny styropian o bardzo wysokich właściwościach termoizolacyjnych. Zalecany do termoizolacji ścian. Ponadto charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością mechaniczną. Przeznaczony dla wymagającego użytkownika.

Grubość styropianu
Frezowanie płyt
Obecnie brak na stanie

Dobrze wykonana izolacja termiczna dzisiaj jest naprawdę bardzo istotna przede wszystkim z uwagi na to, że obecnie dąży się do tego, aby domy uczynić jak najbardziej pasywnymi. Jaki produkt w tym pomoże?

Austrotherm EPS 038 FASADA SUPER – zastosowanie

W izolacji znajduje dzisiaj szerokie zastosowanie Austrotherm EPS 038 FASADA SUPER. Gdzie dokładniej można użyć tych płyt? Otóż dobrze się one sprawdzają jako izolacja cieplna ścian fundamentów albo też ścian piwnic z izolacją przeciwwodną, jak i podłóg na gruncie oraz stropodachów pełnych i wentylowanych wykonanych w technologii tradycyjnej. Dodatkowo za pomocą tych płyt wykonać można także izolację tarasów, balkonów, stropów itp. 

Austrotherm EPS 038 FASADA SUPER – zalety

Jak przedstawiają się najważniejsze zalety tego produktu? Otóż trzeba tu wymienić chociażby wysoką odporność na nacisk, doskonałą termoizolację oraz oczywiście dobre właściwości ekologiczne. 

Austrotherm EPS 038 FASADA SUPER – ważne parametry techniczne

W zakresie parametrów technicznych warto podkreślić, że grubość tych płyt wynosi: w przypadku krawędzi prostych od 20 do300 mm, zaś krawędzi na zakładkę od 50 do 200 mm. Szerokość i długość są standardowe i wynoszą odpowiednio 500 i 1000mm. Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła to λD≤0,038 W/mK. 

Arkusz danych

Współczynnik lambda
0,038
Kolor
Biały

16 innych produktów w tej samej kategorii